Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka?


marcelina-zawadzkaOdpadła z „Tańca z gwiazdami” tuż przed finałem. Jednak wciąż jest jedną z największych wygranych tej edycji show. Zdobyła tak dużą sympatię widzów, że Polsat zdecydował się dać jej własny program. To jednak nie wszystko! Marcelina Zawadzka nie zwyciężyła, ale uśmiech nie schodzi z jej twarzy. To wszystko zasługa nowej miłości.
Podczas programu Marcelina tylko raz zdobyła się na szczere wyznanie odnośnie życia osobistego. Opowiedziała o tym, jak została porzucona przez swojego mężczyznę. To tylko przysporzyło jej fanów, którzy nie mogli zrozumieć, dlaczego tak piękną i sympatyczną kobietę spotkał taki los.
Ciężko powiedzieć, o kim konkretnie mówiła Miss Polonia 2011. Jedyny związek, o którym wiadomo w jej przypadku, to ten z kierowcą rajdowym, Jakubem Przygońskim. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Niedługo przed wyborami Miss Universe partner Marceliny dopuścił się rasistowskich uwag, gdy chciał namówić ludzi do głosowania na Zawadzką. Ich relacja nie przetrwała tej próby.
Od tego czasu nie pokazywała się z nikim oficjalnie. Magazyn Show dowiedział się jednak, że Marcelina spotyka się od niedawna z synem właściciela jednego z salonów samochodowych w Warszawie, Pawłem. Para była widziana na randce w kinie oraz na kolacji.
Zawadzkiej życzymy jak najlepiej, ale zdaje się, że jeszcze długo nie zobaczymy jej na ślubnym kobiercu. Wybranek Marceliny ma żonę. Ponoć ich małżeństwo istnieje tylko na papierze.
źródło: nocoty.pl