Marcelina Zawadzka i Leonardo Marques są razem?


Marcelina Zawadzka to była Miss Polonia, gospodyni „Pytania na Śniadanie” i jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. O Zawadzkiej zrobiło się ostatnio wyjątkowo głośno z racji jej romansu z Mikołajem Roznerskim. Jak się jednak okazało, związek Marceliny i przystojnego aktorka nie przeszedł próby czasu. Para rozstała się już po kilku miesiącach. Jak donoszą jednak niektóre media, Zawadzka już znalazła pociesznie w ramionach innego mężczyzny. Kim jest przystojniak, z którym obecnie spotyka się Marcelina?
Zawadzka spotyka się obecnie z niezwykle przystojnym brazylijskim modelem i aktorem, Leonardem Marquesem. Marcelina i Leonard poznali się przez wspólnych znajomych na imprezie zorganizowanej przez jedną z koleżanek byłej Miss Polonii. I choć para spotyka się póki co bardzo krótko, to jednak na ich wspólnych zdjęciach daje się zauważyć, że łączy ich naprawdę sporo. Modelka i aktor są bowiem wpatrzeni w siebie jak w obrazki!
Para już w zeszłym tygodniu pojawiła się razem w jednej ze stołecznych restauracji. Oboje nie szczędzili sobie czułości i zainteresowania. I wcale się im nie dziwimy. W końcu Zawadzka to jedna z największych piękności w kraju, a Marques to egzotyczny przystojniak jakich mało! A co wiemy póki co o jej wybranku?
Leonardo to wzięty model, a także aktor, który podróżuje po całej Europie. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie poznał Marcelinę i którą się od razu zachwycił. Myślicie, że tych dwoje połączy jakieś głębsze uczucie? Pasują do siebie?
źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Marcelinie
Marcelina Zawadzka (ur. 25 stycznia 1989 w Malborku) – polska modelka, Miss Polonia 2011[2], prezenterka telewizyjna i aktorka.
W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W finale wyborów Miss Polonia 2011 reprezentowała województwo pomorskie[1]. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.
W 2013 roku prowadziła program Projektanci na start w telewizji Fox Life[3], natomiast w 2014 roku współprowadziła program Dendżer w TVN Turbo[4].
Od 5 września do 7 listopada 2014 roku brała udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak[5], z którym zajęła trzecie, odpadając w półfinale programu[6].
Kilka słów z Wikipedii o konkursie Miss Polonia
Miss Polonia – konkurs piękności organizowany w Polsce od 1929[1], z przerwami w latach 1931, 1935–36, 1938–56 i 1959–82. Jego laureatki reprezentują Polskę w konkursach Miss Universe, Miss International, Miss Intercontinental, Miss Earth, Miss World, Miss Europe, Miss Baltic Sea, World Miss University.
Nazwę konkursu wymyślił Tadeusz Boy-Żeleński.
Pierwszy konkurs organizowany w Warszawie rozstrzygnięto z nadesłanych fotografii[2].
Problemy konkursu Miss Polonia zaczęły się od 2012 roku kiedy to pierwszy raz od 1983 r. nie odbył się w danym roku finał Miss Polonia. Finał Miss Polonia 2012 odbył się w lutym 2013r. Wygrała go Paulina Krupińska. Następnie przez trzy lata Biuro Miss Polonia podejmowało próby organizacji nowych edycji konkursu, ale poza naborem nic więcej nie realizowano.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz