Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są parą?


Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są razem? Para pojawiła się na jubileuszu Andrzeja Seweryna, wywołując niemałe poruszenie. Dziennikarz bowiem raczej stroni od pokazywania się publicznie, tym bardziej w towarzystwie przypadkowych kobiet. Czy to więc oznacza, że między nim a Malwiną oficjalnie jest „coś więcej”?
Wojewódzki i Wędzikowska razem na salonach! Para, o której romansie pierwszy raz media napisały w sierpniu b.r. zdecydowała się na pierwsze oficjalne wspólne wyjście. Kuba i Malwina pojawili się na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Mimo że fotografom nie udało się złapać pary na czułych gestach, czy chociażby trzymaniu za rękę, obydwoje byli ewidentnie w dobrych nastrojach, a z twarzy Wędzikowskiej nie schodził uśmiech. Przypomnijmy, że wspólne zdjęcia tej dwójki ukazały się w sieci już kilka miesięcy temu, kiedy to Kuba zabrał Malwinę na kolację do jednej z warszawskich restauracji. Od tamtej pory jednak, żadne z nich nie chciało potwierdzić ani zaprzeczyć plotkom o romansie. Czyżby to wyjście miało być ostatecznym dowodem na to, że Wojewódzki i Wędzikowska są razem?
Kuba i Malwina znają się od dawna, w końcu pracują w tej samej branży. Jednak dopiero ostatnio, między tą dwójką coś zaiskrzyło. Wojewódzki kilka miesięcy temu rozstał się z modelką Renatą Kaczoruk, zaś ostatnim poważnym związkiem Wędzikowskiej był ten z Rinke Rooyensem. Czy obydwoje postanowili, że czas ruszyć do przodu i spróbować stworzyć coś razem? Jeśli tak, to niewątpliwie będą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów o Malwinie
Malwina Wędzikowska to pochodząca z Łodzi projektantka mody, stylistka i kostiumograf oraz prezenterka stacji TTV. Wędzikowska projektowała kostiumy w programach: „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami” i „Top Model”. Była również ekspertką w programie „Druga twarz”.
źródło: telemagazyn.pl
Kilka słów z Wikipedii o Jakubie
Kuba Wojewódzki, właściwie Jakub Władysław Wojewódzki (ur. 2 sierpnia 1963 w Koszalinie) – polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”.
W 1990 został dyrektorem artystycznym firmy fonograficznej Arston. Odpowiadał za wydanie albumów takich wykonawców, jak Kult, Reds, Apteka, Dezerter, Kolaboranci, Farben Lehre, Karcer czy T.Love. W 1993 był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Realizował teledyski, m.in. Wilków, Urszuli, Oddziału Zamkniętego, Roberta Janowskiego, Hey, IRY, Golden Life, Róż Europy. Projektował również okładki płyt. W latach 2000–2002 był dyrektorem serwisów w portalu Wirtualna Polska. Działa jako animator muzyczny.
Karierę telewizyjną rozpoczynał w programie Rockandroller w TVP1. Następnie pojawił się w programie Halo-Gramy emitowanym przez Polsat. Był trzykrotnie (w pierwszej, drugiej i czwartej edycji) jurorem w programie Telewizji Polsat Idol. W edycji trzeciej jego miejsce zajęli Marcin Prokop i Maciej Maleńczuk. Był także jurorem w konkursie World Idol, pojedynku zwycięzców krajowych edycji Idola z całego świata.
Od września 2006 pracuje w TVN, w którym prowadzi autorski talk-show Kuba Wojewódzki. W latach 2002–2006 program ten prowadził w Polsacie. W 2007 był sędzią w specjalnym odcinku Tańca z gwiazdami – „Najpiękniejsze tańce”. W latach 2008–2010 był jurorem w programie Mam talent!, a w latach 2011–2014 był w jury programu X-Factor. Od 2015 jest jurorem talent-show Mali giganci[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz