Małgorzata Socha z partnerem na salonach

Rzadki widok! Małgorzata Socha (39 l.) pojawiła się na urodzinach teatru razem z mężem, Krzysztofem.
W sobotni wieczór, 15 lutego, odbyła się premiera spektaklu „ART”, połączona z 10. urodzinami Teatru 6. piętro.
Wydarzenie przyciągnęło plejadę polskich gwiazd. Zjawili się m.in. Anja Rubik, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, Małgorzata Foremniak, Borys Szyc z żoną, Barbara i Rafał Szatanowie.
Nie zabrakło także Małgorzaty Sochy, która z teatrem 6. piętro związana jest od kilku lat.
Aktorka na imprezach branżowych pojawia się najczęściej sama. Tym razem jednak towarzyszył jej mąż, Krzysztof.
Wprawdzie nie jest to dla niego debiut salonowy, jednak mężczyznę nieczęsto można oglądać na galach czy eventach.
Para na tę wyjątkową okazję wybrała eleganckie stroje. Mąż Małgorzaty postawił na klasyczny garnitur, gwiazda z kolei pojawiła się w klasycznej czarnej długiej sukience.
Choć kreacja prezentowała się elegancko, to satynowy materiał, z którego została wykonana, obnażał każdy szczegół sylwetki.
Suknia podkreśliła również delikatne krągłości w okolicach brzucha. Niektórzy nawet omyłkowo mogliby pomyśleć, że aktorka spodziewa się dziecka.

źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Małgosi
Małgorzata Socha (ur. 23 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka występująca przede wszystkim w serialach telewizyjnych.
Jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie[1].
W czasach licealnych uczęszczała na zajęcia do kółka teatralnego[1]. Debiutowała na scenie tytułową rolą w spektaklu Teatru Telewizji Anka w reżyserii Radosława Piwowarskiego[1].
Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1998 rolą Kate w serialu Złotopolscy. Od 2007 odgrywa rolę Zuzanny Hoffer w serialu TVN Na Wspólnej. Grała również pierwszo- lub drugoplanowe role: Doroty Sztern w Tylko miłość[1] (2007–2009) i Violetty Kubasińskiej w BrzydUli (2008–2009). Od 2012 gra Ingę Gruszewską, jedną z głównych bohaterek serialu Polsatu Przyjaciółki.
Na wielkim ekranie debiutowała w 1999 epizodyczną rolą w filmie Moja Angelika w reżyserii Stanisława Kuźnika. W 2000 zagrała jedną z głównych ról w filmie Waldemara Szarka To my. W kolejnych latach grała jedną z głównych ról w filmach: Śniadanie do łóżka Krzysztofa Langa (2010), Weekend Cezarego Pazury (2011) oraz dwóch filmach Piotra Wereśniaka: Och, Karol 2 (2011) i Wkręceni 2 (2015). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz