Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski – profil paryMałgorzata Socha (ur. 23 kwietnia 1980 w Warszawie) to polska aktorka występująca przede wszystkim w serialach telewizyjnych.
Krzysztof Wiśniewski jest inżynierem.
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

Małgorzata i Krzysztof poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Małgosia miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wakacyjna miłość zamieniła się w korespondencyjną znajomość.
źródło: viva.pl

Zaręczyny

Nie znamy dokładnej daty zaręczyn Gosi i Krzysztofa ale w artykule opublikowanym dnia 16-07-2008 w serwisie gwiazdy.wp.pl napisano: „Wiśniewski oświadczył się Małgosi już 3 lata temu”.

Ślub

Małgorzata i Krzysztof wzięli ślub 5 lipca 2008 w Kościele Wniebowstąpienia NMP w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Zaproszenia na uroczystość otrzymała tylko najbliższa rodzina i wąskie grono przyjaciół. Małgosia i jej partner znaleźli bardzo oryginalny sposób na zaproszenie weselnych gości. Postanowili, że skoro Gosia jest aktorką, to ich zaproszenie będzie wyglądało zupełnie jak plakat filmowy. I wybrali do tego jeden z najlepszych i najfajniejszych filmów romantycznych ostatnich lat – ”To właśnie miłość”.

„Najlepszą imprezą, jaką udało mi się zorganizować, był mój ślub. Bardzo dobrze się na nim bawiłam, nawet świetnie. To była impreza mojego życia. Zabawa trwała do białego rana, bardzo późno skończyliśmy. Albo bardzo wcześnie, jak zwał, tak zwał” – przyznała Małgosia w rozmowie z Faktem.

źródło: plotek.pl, jastrzabpost.pl, fakt.pl

Wspólne dzieci

Para ma troje dzieci – Zofię (ur. 11 sierpnia 2013), Barbarę (ur. 20 stycznia 2017) i Stanisława (ur. 4 września 2018).
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz