Małgorzata Socha i jej mąż niedługo zostaną po raz kolejny rodzicami


socha-wisniewskiPod koniec czerwca ubiegłego roku wyszło na jaw, że Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka długo zwlekała z potwierdzeniem tej informacji. Nie była to jednak sensacyjna wiadomość, bo Socha od dawna podkreślała, że z mężem nie chcą poprzestać na jednym dziecku.
Drugie dziecko pary ma przyjść na świat już wkrótce. Do tej pory Socha nie zdradziła jego płci. Zrobił to za nią… Polsat. Na stronie internetowej ogłosił, że Małgosia urodzi córkę.
Już niedługo Zosia, pierwsza córka aktorki, będzie miała młodszą siostrę. Małgorzata będzie miała drugą córeczkę – napisali.
Przypomnieli również wcześniejszą wypowiedź aktorki o tym, że „najbardziej chciałaby mieć troje dzieci”.
źródło: pudelek.pl
Biografia Małgosi
Małgorzata Socha (ur. 23 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka występująca przede wszystkim w serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla, a także role w serialach Na Wspólnej, Prosto w serce i Przyjaciółki.
Socha jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.
Od 2 marca do 6 kwietnia 2008 występowała w show Taniec z gwiazdami, w parze z Robertem Kochankiem. Zajęła dziewiąte miejsce, odpadając w szóstym odcinku.
W dniu 5 lipca 2008 roku zawarła związek małżeński z inżynierem[1] Krzysztofem Wiśniewskim[2]. 11 sierpnia 2013 urodziła córkę Zofię[3].
Teatr Telewizji
1997: Anka (reż. Radosław Piwowarski) − Anka
2001: Dotknięcia (reż. Izabella Cywińska) − Ania
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz