Małgorzata Rozenek na spacerze z Majdanem


majdan-rozenekMałgorzata Rozenek (35 l.) i Radek Majdan (41 l.) dotąd ukrywali swoje uczucie w czterech ścianach apartamentowca na warszawskim Mokotowie. W Nowy Rok postanowili pochwalić się sobą światu…

„Perfekcyjna pani domu” i były mąż Dody spotykają się od kilku miesięcy. Samochód piłkarza, jak i on sam, regularnie widywany jest pod mieszkaniem gwiazdy TVN. Paparazzi przydybali go, jak wchodził wieczorem do budynku i opuszczał go dopiero następnego dnia.

Czy para pokaże się niebawem razem na którejś ze stołecznych imprez? Bardzo prawdopodobne, tym bardziej że Małgosia coraz mniej wstydzi się swojego nowego adoratora.

Ostatnio spędziła z Majdanem nie tylko sylwestra, ale i 1 stycznia wybrała się z nim na romantyczny spacer po warszawskiej Starówce. Tam spotkała rodziców ze swoimi synami.

„Chłopcy ucieszyli się na widok mamy i przywitali z nowym wujkiem, po czym cała szóstka wybrała się na leniwy spacer ulicami Starego Miasta” – czytamy w tygodniku „Życie na Gorąco”.

„Bezwietrzna aura sprzyjała przechadzkom, więc tego wieczora Starówka pełna była spacerowiczów. Nie kryli zdziwienia na widok rodziny prowadzącej 'Perfekcyjną panią domu’ w towarzystwie byłego męża Dody. Oglądali się za nimi, szeptali… Małgorzata i Radosław udawali jednak, że nie zauważają zainteresowania tłumów warszawiaków. Bardziej speszeni musieli czuć się rodzice prezenterki, zapewne dlatego trzymali się od pary na pewien dystans”.

Przechadzka zakończyła się około godziny 21.00 – Małgorzata i Radek pożegnali się i odjechali z maluchami z powrotem do domu.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 59 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *