Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski zaręczyli sięMałgorzata Opczowska postanowiła podzielić się radosną nowiną i w najnowszym poście na Instagramie zdradziła, że jest zaręczona. Prezenterka przy okazji pochwaliła się pierścionkiem, jaki właśnie otrzymała od ukochanego.
Pod koniec ubiegłego roku gospodyni „Pytanie na śniadanie” rozstała się z mężem po 9 latach małżeństwa. Wiele wskazuje jednak na to, że wszystko wraca do normy. Gwiazda TVP właśnie się zaręczyła, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Bo nie warto tracić ani jednego dnia – napisała pod fotografią, na której dumnie prezentuje pierścionek zaręczynowy. Fani od razu pośpieszyli z gratulacjami.
Jak informują media, wybrankiem prowadzącej „Studio Polska” jest kolega z pracy – Jacek Łęski. Dziennikarz w styczniu obchodził 56. urodziny. Był dwukrotnie żonaty.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jacku
Jacek Piotr Łęski (ur. 16 stycznia 1965[1] w Łodzi) – polski dziennikarz i specjalista od public relations.
Jest absolwentem Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracę w zawodzie dziennikarza zaczął jesienią 1988 r. w Lublinie w Biuletynie Informacyjnym Zarządu Regionu Środkowowschodniego „Solidarności”[2], potem pracował w „Gazecie Wyborczej”[3], „Życiu Warszawy”[3] i Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.
Był prekursorem dziennikarstwa śledczego w polskich mediach po 1989 roku. W 1992 roku opublikował w „Gazecie Wyborczej” cykl artykułów ujawniających kulisy powstania Pierwszego Komercyjnego Banku S.A w Lublinie. Publikacje doprowadziły do aresztowania założyciela banku, Davida Bogatina, jego ekstradycji do USA i w końcu do ratowania banku przez władze poprzez jego nacjonalizację. Według niektórych źródeł od 1992 roku pracował jako tajny współpracownik Urzędu Ochrony Państwa[4]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o programie Studio Polska, w którym pracuje Małgorzata.
Studio Polska – program publicystyczny nadawany w TVP Info od 30 kwietnia 2016. Program jest realizowany w bloku G Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza 17 w Warszawie, najczęściej w studiu S-1, czasami w studiu S-2. Program jest emitowany na żywo w każdą sobotę o godz. 21:50 i trwa ok. 90 minut. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz