Małgorzata Kożuchowska i jej partner na wczasach


Kozuchowska i WroblewskiMałgorzata Kożuchowska w końcu wzięła urlop! Na krótkie wakacje wyjechała w rodzinnym gronie, razem z mężem i prawie 3-letnim synkiem. Jan Franciszek sporo urósł! Jak rodzina Kożuchowskiej spędza czas wolny? Chłopcy – aktywnie, a mama wybrała słodkie lenistwo.

Małgorzata wyjechała na zasłużony urlop. A właściwie wyleciała, bo aktorka razem z mężem i synkiem wypoczywali poza Polską. Kożuchowska jest ostatnio rozchwytywana – jest twarzą marki kosmetycznej Avon, gra w serialach „Druga Szansa” oraz „Rodzinka.pl”, a do tego jest mamą na pełen etat. Bo, jak Małgorzata podkreśla w wywiadach, małżeństwo jest dla niej najważniejsze. Syn Kożuchowskiej, Jan Franciszek Wróblewski, ma już prawie trzy latka. Ostatnio chłopiec bardzo urósł! Małgorzata i jej partner, Bartłomiej Wróblewski, postanowili nie pokazywać twarzy swojego dziecka w sesjach zdjęciowych czy materiałach wideo. Dlatego mały Franciszek nie jest osobą publiczną, a za udostępnienie mediom jego wizerunku bez zgody rodziców byłaby poważna kara finansowa. Jednak Małgosia i Bartek pokazują dziecko w mediach społecznościowych – ale na swoich warunkach! Ostatnio Kożuchowska pochwaliła się pięknym zdjęciem synka z tatą. Podpisała je wymownie: „Kocham”. To nie jedyne zdjęcie z wakacji, jakim aktorka podzieliła się z fanami!

Małgorzata poleciała na wakacje z mężem i synkiem. Podczas gdy ona korzysta ze słońca, mężczyźni jej życia spędzają czas aktywnie. Spacerują, wybierając najpiękniejsze ścieżki, zaglądają do jaskiń, nie próżnują! A Kożuchowska w tym czasie czyta książkę, ostatnio „Dracha” Szczepana Twardocha, a gdy na chwilę odrywa się od lektury, cyka swoim chłopakom zdjęcia.

Urlop Małgosi nie był specjalnie długi, bo angaż w dwóch najważniejszych serialach telewizyjnych w Polsce zobowiązuje! Tym bardziej, że już 2 sierpnia odbędzie się prezentacja nowej ramówki stacji TVN. Wiadomo, że Kożuchowskiej nie może na tym wydarzeniu zabraknąć!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Biografia Małgorzaty

Małgorzata Dorota Kożuchowska (ur. 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna.

Jest najstarszą córką doktora nauk pedagogicznych Leszka Kożuchowskiego i nauczycielki Jadwigi Kożuchowskiej. Ma dwie siostry: Maję i Hannę. Wychowywała się w Toruniu.

W 1994 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, następnie należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a od 2005 Teatru Narodowego[1]. Popularność przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, w takich produkcjach jak: Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), M jak miłość (2000–2011), Rodzinka.pl (od 2011), Prawo Agaty (2012–2015) i Druga szansa (2016).

Zajmuje się także dubbingiem: podkładała głos, m.in. Glorii w Madagaskar (2005), Madagaskar 2 (2008) i Madagaskar 3 (2012) oraz Białej Królowej w Alicji w Krainie Czarów (2010) i Alicji po drugiej stronie lustra (2016).

W 2006 roku wydała płytę pt. W futrze, w której nagraniu aktorce pomogła formacja Futro. Płyta była dodatkiem do magazynu „Elle” i została wydana pod patronatem Radia PiN. Album zawierał takie piosenki jak: „F jak love”, „U jak over”, „T jak zostaw”, „R jak zdrada” i „O jak kocham”.

Jest ambasadorem takich marek, jak: Kolastyna, Aviva i Bonarka City Center. Od października 2007 jest ambasadorem, zaś od czerwca 2010 członkiem Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie.

Od listopada 2012 publikuje w tygodniku W Sieci[2].

Nagrody i wyróżnienia
2004: Nominacja do nagrody Feliksa Warszawskiego za najlepszą pierwszoplanowa rolę kobiecą – Alicji, Albertynki i Rity w spektaklu Błądzenie według Witolda Gombrowicza w Teatrze Narodowym w Warszawie.
2004: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach, odciśnięcie dłoni.
2004: Piernikowa Aleja Gwiazd na toruńskim Rynku Staromiejskim, tablica w kształcie piernika z odlewem autografu.
2004: Telekamery 2004 w kategorii „Aktorka”.
2004: Złota Kaczka w kategorii „Najlepsza polska aktorka roku 2003”.
2005: Nominacja do nagrody Wiktora w kategorii „Najlepszy aktor”.
2005: Telekamery 2005 w kategorii „Aktorka”.
2005: Srebrny Motyl – nagroda miesięcznika „Super Linia” za promowanie zdrowego trybu życia.
2006: Nominacja do Telekamer 2006 w kategorii „Aktorka”.
2007: Kobieta Roku Glamour w kategorii „Aktorka”.
2008: Super Jantar za „debiut aktorski dekady” (za rolę Ewy Szańskiej w filmie Kiler) na Koszalińskiem Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film.
2012: Nominacja do Telekamer 2013 w kategorii „Aktorka”.
2013: Tytuł „Najpiękniejszej Polki 2012” w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi[11].
2013: Kobieta Dekady „Glamour”[12].
2013: „Kryształowy Dzik”, nagroda za twórczą współpracę aktora z reżyserem na VI Festiwalu Reżyserii Filmowej w Świdnicy.
2016: Róża Gali w kategorii „Teatr”[13].
2017: Nominacja do Telekamer 2017 w kategorii „Aktorka”[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Bartłomieja

Bartek Wróblewski urodził się w 1977 roku. Aktualnie prowadzi swoją własną firmę oraz publikuje felietony w prawicowym „Uważam Rze”. Wcześniej młody dziennikarz pracował m.in w „Wiadomościach” TVP1, skąd zwolniono go po tym, jak dyrektorem „Wiadomości” została Małgorzata Wyszyńska, w „Pulsie Raportu” emitowanego na kanale TVPuls oraz w „Panoramie” TVP 2.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *