Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętują 9 rocznicę ślubu


Kozuchowska i WroblewskiMałgorzata Kożuchowska wzięła ślub z Bartłomiejem Wróblewskim 30 sierpnia 2008 roku w Warszawie. Wśród zaproszonych gości na ślubie i weselu pary pojawili się Magda Gessler, Dawid Woliński, Witold Pyrkosz i Krzysztof Ziemiec. Kożuchowską do ołtarza poprowadził jej ojciec. Aktorka miała na sobie suknię ślubną projektu Gosi Baczyńskiej, a w dłoni bukiet czarnych kwiatów. Wyglądała wspaniale! Pamiętacie? A dziś Małgorzata świętuje 9 rocznicę ślubu!
Kożuchowska ślub wzięła dokładnie 9 lat temu. Aktorka wyszła za mąż za dziennikarza Wróblewskiego. Ślub pary odbył się w Warszawie w kościele pw. Świętego Krzyża tuż po godzinie 14:00. Małgorzatę do ołtarza poprowadził jej ojciec, Leszek Kożuchowski. Na ślub Małgorzaty przyszło wiele gwiazd telewizji. Pojawili się m.in. Magda Gessler i Dawid Woliński, Witold Pyrkosz z żoną, Weronika Książkiewicz, Jaga Hupało oraz Krzysztof Ziemiec. Dla zgromadzonych w kościele wzruszająco zaśpiewał chór z Justyną Steczkowską na czele. Panna młoda poślubiła swojego ukochanego w pięknej sukni ślubnej, zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Suknia ślubna Kożuchowskiej do dziś uchodzi za najpiękniejszą i najbardziej stylową wśród wszystkich kreacji ślubnych polskich gwiazd. Była prosta i klasyczna, ale nowoczesna i oryginalna zarazem. Aktorka dobrała do niej leciutki jak mgiełka welon oraz nietypowy bukiet z ciemnych, niemal czarnych kwiatów. Przypomnijmy, że Baczyńska ubiera dziś światowe gwiazdy, w tym samą Księżną Kate! Małgorzata miała delikatny makijaż, a blond włosy spięła nad karkiem. Wyglądała wspaniale! A teraz Kożuchowska i Bartłomiej obchodzą 9 rocznicę ślubu.
Małgorzata i jej mąż, Wróblewski, zwykle urlop spędzają we Włoszech. Czy wybrali się tam również w 9 rocznicę ślubu? Zapewne zabiorą ze sobą synka, Jana Franciszka Wróblewskiego. Synek Małgosi i Bartka urodził się w październiku 2014 roku. Para nigdy nie udostępniła jego zdjęć mediom. Kożuchowska i Bartłomiej bardzo chronią prywatności swojej rodziny i jasno stawiają granice, jakich media nie mogą przekroczyć. Od 9 lat tworzą szczęśliwy duet. Byli bardzo szczęśliwi, gdy na świecie pojawiło się ich pierwsze, wyczekane dziecko. Była to późna ciąża, bo Małgorzata miała 43 lata. Ale aktorka ciążę przeszła spokojnie, a poród odbył się bez żadnych komplikacji. Jaś jest zdrowy, pełen energii i rośnie jak na drożdżach, codziennie przynosząc rodzicom wiele radości.
Z okazji 9 rocznicy ślubu życzymy parze kolejnych wielu lat razem!
A Kożuchowska już we wrześniu powraca na antenę TVN i TVP w serialach „Druga Szansa” i „Rodzinka.pl”. Czekacie?

źródło: gala.pl
Biografia Bartłomieja
Bartek Wróblewski urodził się w 1977 roku. Aktualnie prowadzi swoją własną firmę oraz publikuje felietony w prawicowym „Uważam Rze”. Wcześniej młody dziennikarz pracował m.in w „Wiadomościach” TVP1, skąd zwolniono go po tym, jak dyrektorem „Wiadomości” została Małgorzata Wyszyńska, w „Pulsie Raportu” emitowanego na kanale TVPuls oraz w „Panoramie” TVP 2.
źródło: mowimyjak.pl
Biografia Małgorzaty
Małgorzata Dorota Kożuchowska (ur. 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna.
Jest najstarszą córką doktora nauk pedagogicznych Leszka Kożuchowskiego i nauczycielki Jadwigi Kożuchowskiej. Ma dwie siostry: Maję i Hannę. Wychowywała się w Toruniu.
W 1994 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, następnie należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a od 2005 Teatru Narodowego[1]. Popularność przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, w takich produkcjach jak: Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), M jak miłość (2000–2011), Zróbmy sobie wnuka (2003), Tylko miłość (2007–2009), Rodzinka.pl (od 2011), Prawo Agaty (2012–2015) i Druga szansa (od 2016).
Zajmuje się także dubbingiem: podkładała głos, m.in. Glorii w Madagaskar (2005), Madagaskar 2 (2008) i Madagaskar 3 (2012) oraz Białej Królowej w Alicji w Krainie Czarów (2010) i Alicji po drugiej stronie lustra (2016).
Na antenie TVP1 prowadzi program „My, Wy, Oni”.
W 2006 roku wydała płytę pt. W futrze, w której nagraniu aktorce pomogła formacja Futro. Płyta była dodatkiem do magazynu „Elle” i została wydana pod patronatem Radia PiN. Album zawierał takie piosenki jak: „F jak love”, „U jak over”, „T jak zostaw”, „R jak zdrada” i „O jak kocham”.
Jest ambasadorem takich marek, jak: Kolastyna, Aviva i Bonarka City Center. Od października 2007 jest ambasadorem, zaś od czerwca 2010 członkiem Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie.
Od listopada 2012 publikuje w tygodniku W Sieci[2].
30 sierpnia 2008 wyszła za mąż za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Ślub odbył się w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie[3]. 10 października 2014 urodził się ich syn, Jan Franciszek[4][5].
Dyskografia
Albumy
W futrze (2006, Studio Live Music)[7]
Kompilacje różnych wykonawców
Nasza Niepodległa – Polscy artyści w 90. rocznicę odzyskania Niepodległości (2008, utwór: „Białe róże”, Polskie Radio)
Cudowny świat (2010, utwór: „Samba przed rozstaniem”, FRK/EMI Music Poland)[8]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz