Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski – profil pary


Kozuchowska i Wroblewski
Małgorzata Dorota Kożuchowska (ur. 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna, okazjonalnie wokalistka.
„Bartłomiej Wróblewski to dziennikarz. W przeszłości związany był z TVP, a konkretnie z programami takimi jak: „Wiadomości” czy „Panorama”. Obecnie Bartek prowadzi własną działalność” – pisał w kwietniu 2021 serwis se.pl.

Początek związku

Serwis pomponik.pl podaje, że Małgorzata i Bartłomiej poznali się w 2005 roku.
„Bartek wpadł po uszy. Zakochał się w pięknej blondynce niemal od razu i był tak zdeterminowany by się z nią umówić, że odnalazł ją w Teatrze Dramatycznym i rozpoczął sprytne amory. Wysyłał do teatru kwiaty, które przekazywano Małgorzacie i tak zdobył jej zainteresowanie” – czytamy w serwisie jastrzabpost.pl.
„Pewnego dnia poszedł o krok dalej i dołączył do nich krótki liścik, dzięki któremu aktorka mogła odpisać i zaprosić go na spotkanie w cztery oczy” – czytamy w serwisie viva.pl.

Zaręczyny

„On oświadczył się jej… w Rzymie w 2007 roku” – czytamy w serwisie viva.pl.

Ślub

Małgorzata i Bartłomiej wzięli ślub po trzech latach znajomości 30 sierpnia 2008 roku w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Wśród zaproszonych gości na ślubie i weselu pary pojawili się Magda Gessler, Dawid Woliński, Witold Pyrkosz i Krzysztof Ziemiec. Małgorzata miała na sobie suknię ślubną projektu Gosi Baczyńskiej, a w dłoni bukiet czarnych kwiatów. Dla zgromadzonych w kościele wzruszająco zaśpiewał chór z Justyną Steczkowską na czele.
źródło: viva.pl i kobieta.pl

Wspólne dzieci

Para ma syna, Jana Franciszka (ur. 10 października 2014).
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 58 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *