Małgorzata Foremniak i Paweł rozstali się?


foremniak-pawelMałgorzata Foremniak (47 l.) jeszcze niedawno promieniała szczęściem. Miała u boku mężczyznę, z którym chciała się związać. Mężczyzna podobno wrócił jednak do byłej partnerki.

Warszawska restauracja. Trwa konferencja, podczas której zaprezentowane zostaną gwiazdy – ambasadorki promujące tegoroczne zawody Herbalife Triathlon, zaplanowane na sierpień w Gdyni.
Wśród nich są Karolina Gorczyca, Kasia Glinka i… Małgorzata Foremniak. Wszystkim udzielił się radosny nastrój, tylko nie Małgosi.
„Była smutna, milcząca, jakby nieobecna. W czarnym stroju wyglądała na bardzo zmęczoną i jeszcze szczuplejszą niż zwykle” – opowiada dziennikarka obecna na spotkaniu. Jak się okazuje, kiepska forma aktorki nie była przypadkowa.
„Tuż przed sylwestrem rozwiały się jej marzenia o ułożeniu sobie życia u boku mężczyzny, z którym ostatnio się spotykała. Paweł ostudził relację z Małgosią” – zdradza „Na Żywo” dobra znajoma gwiazdy, dodając, że mężczyzna wrócił do swojej partnerki.
„Paweł od ponad 15 lat żyje w nieformalnym układzie z piękną dziewczyną, która prowadzi jedną z jego firm. Jest młodsza od niego o 20 lat. Z powodu znajomości z gwiazdą ten związek zaczął się sypać. Cieszę się, że znów są razem. To dobrana para”.

Małgorzata jednak nie zamierza się poddawać i deklaruje walkę. Nic dziwnego, Paweł to nietuzinkowy mężczyzna. Inteligentny, szarmancki, przystojny, ma na koncie wiele sukcesów w biznesie i sporcie. Do tego jest znanym pływakiem.
Jego karierę w 1970 r. przerwał śmiertelny wypadek samochodowy trenera, który był jego opoką. Przestał pływać. Postanowił poświęcić się nauce. Prowadził międzynarodowy biznes w Polsce i we Francji, nie zapominając jednak o swojej wielkiej pasji.
W 2006 r. stworzył sekcję pływacką przy klubie TS Wisła – tym, w którym zaczynał karierę i wywalczył aż pięć tytułów mistrza Polski.
W 2011 r. skończył sześćdziesiątkę, ale nie zwolnił tempa. Przeszedł do grupy obejmującej zawodników w wieku 60-64 lata. Podczas Letnich Mistrzostw Polski w 2011 r. w Gliwicach miał zawalczyć o dwa złote medale. Los pokrzyżował mu plany – miesiąc przed startem wykryto u niego poważną wadę serca.
Na szczęście terapia przyniosła efekty. Dziś znów jest w pełni sił i podobno to on namówił Małgorzatę, by wzięła udział w sierpniowym triathlonie.

„Oby ten sercowy zawód nie odbił się na jej formie” – obawia się znajoma Gosi, tym bardziej że ostatnie miesiące nie należały do łatwych.
W lipcu odszedł ukochany tata aktorki. Krótki związek z bratem Katarzyny Dowbor, mieszkającym w Kanadzie Tomaszem Kokocińskim, nie przyniósł jej satysfakcji. Miała dość znajomości na odległość.
We wrześniu para się rozstała. Również sprawy zawodowe nie układały się po jej myśli.
Foremniak nie dostała żadnej propozycji roli w filmie, a program „Mam talent” nie wszedł do wiosennej ramówki. Pozostał jej spektakl „Kolacja z Gustavem Klimtem” w Krakowskim Teatrze Scena Stu.
Premiera sztuki odbyła się 31 stycznia. Niestety, nikt nie zauważył tam Pawła…
źródło: pomponik.pl
Tagi: [semantic_tags]

Czy Wam byłoby szkoda gdyby się rozeszli?

(Odwiedzono: 64 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *