Maja Hyży szczerze o rozstaniu z nowym chłopakiem


Maja HyzyMaja Hyży w polskim show-biznesie wciąż figuruje głównie jako była żona Grzegorza Hyżego. Choć para razem startowała w programie „X Factor”, to ich drogi krótko po finale rozeszły się, a wokalista szybko odnalazła pocieszenie w ramionach Agnieszki Popielewicz, z którą zdążył się już nawet ożenić.
Okazuje się, że była żona gwiazdora po rozwodzie też nie próżnowała, jednak jej nowy związek nie przetrwał próby czasu. To rozstanie było dla Mai szczególnie bolesne, bo myślała, że w nowym partnerze odnalazła miłość do końca życia.
– Miłość była i to przez dłuższy okres w moim życiu i już wydawało mi się, że już znalazłam tego jedynego no ale nasze drogi się rozeszły. Niestety, niedawno. Trochę ciężko mi się z tym pogodzić. No ale trudno, takie jest życie, że wydaje nam się, że już znaleźliśmy tę osobę a jednak nie… Ciężko mi mówić o tym – wyznała w „Dzień Dobry TVN” wokalistka.
Hyży przyznała też, że naprawdę szczerze gratuluje swojemu eksmężowi nowego związku, a parę łączą już teraz tylko sprawy związane z wychowywaniem ich synów.
– Tak pogratulowałam, naprawdę ja mam totalny dystans do tego. Nas łączą tylko i wyłącznie tematy związane z dziećmi i życie nasze prywatne to jest już tylko życie prywatne i to jak nim pokierujemy to nie nasza sprawa. (…) Jeżeli chodzi o mój stosunek do tego, to każdy poszedł w swoja drogę, każdy kieruje jakoś swoim życiem by być szczęśliwym. Grzesiek wybrał nową partnerkę i był ślub i tyle.
źródło: gala.pl
Biografia Mai
Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska wokalistka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].
24 marca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej QL City ukazał się debiutancki album piosenkarki zatytułowany W chmurach[3]. W pracach nad płytą piosenkarkę wsparli Piotr Siejka, Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan[4]. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu „Będę kochać”, który wyreżyserował Michał Kwiatek.
W czerwcu 2015 wzięła udział w koncercie „SuperPremier” z piosenką „Będę Kochać” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)