Maja Hyży opowiada o nowym chłopaku


Maja HyzyMaja Hyży (26 l.) co jakiś czas wraca do mediów, aby opowiedzieć o nowych rewelacjach ze swojego życia prywatnego. Tym razem postanowiła zdradzić jednemu z portali plotkarskich, że znowu jest zakochana!
Po tym, jak jedna z kolorowych gazet opublikowała wywiad z Mają, w którym oczerniała swojego byłego męża i zarzucała mu brak zainteresowania synami, celebrytka zniknęła z show-biznesu.

Jednak teraz była żona Grzegorza Hyżego powraca, aby znowu opowiedzieć o swoim prywatnym życiu.

Tym razem Maja zdradziła w rozmowie z reporterką „Jastrząb Post”, że ma nowego chłopaka i jest w nim śmiertelnie zakochana!

„Jest moim takim skarbem, który trzymam w środku i nikomu nie pokażę” – zapewniała.

Oby tym razem to była prawdziwa miłość!

Pamiętamy przecież, jak jeszcze niedawno Maja wypłakiwała się w mediach, że musiała rozstać się z poprzednim partnerem, „wysokim, przystojnym, ciemnym blondynem”.

„Nie chcę się teraz tłumaczyć, dlaczego nasze drogi się rozeszły, ale na pewno moje 'zaleciałości’ miały na to wpływ. Wiadomo, że patrzę na to z perspektywy mojego byłego związku i też czerpię z tego i później przelewam to na mój kolejny związek” – mówiła w rozmowie z Filipem Nowobilskim.

Mamy nadzieję, że teraz już nie „przelewa swoich 'zaleciałości'” na nowy związek.
źródło: pomponik.pl

Biografia Mai

Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska wokalistka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].

24 marca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej QL City ukazał się debiutancki album piosenkarki zatytułowany W chmurach[3]. W pracach nad płytą piosenkarkę wsparli Piotr Siejka, Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan[4]. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu „Będę kochać”, który wyreżyserował Michał Kwiatek.

W czerwcu 2015 wzięła udział w koncercie „SuperPremier” z piosenką „Będę Kochać” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *