Maja Hyży ma nowego chłopaka


Maja HyzyMaja Hyży pokazała nowego partnera! Piosenkarka opublikowała zdjęcie z ukochanym na swoim profilu na Instagramie. Sprawdź kto zdobył serce byłej żony Grzegorza Hyży!

Maja Hyży to była żona Grzegorza Hyżego. W 2011 para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Rok później piosenkarka urodziła bliźniaków, Wiktora i Alexandra. Razem wzięli udział w trzeciej edycji „X Factor”. Niestety, sześć lat temu małżeństwo artystów zakończyło się rozwodem. Później Grzegorz Hyży związał się z prezenterką telewizyjną, Agnieszką Popielewicz. Maja Hyży próbowała odnaleźć szczęście u boku dewelopera, Mateusza Wesołowskiego. Jednak i ten związek się rozpadł. Teraz gwiazda sceny publikuje zdjęcie z nowym chłopakiem.

Maja opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Na Instagramie piosenkarki zawrzało! W komentarzach fani gratulowali, ale zarazem dopytywali się kim jest tajemniczy przystojniak. Artystka pod zamieszczonym postem dodała hashtag – #nothingelse. Poprzez opis możemy wnioskować, że para jest bardzo szczęśliwa i dobrze czuje się w swoim towarzystwie.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Mai

Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].

24 marca 2015 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany W chmurach, który został wydany nakładem wytwórni muzycznej QL City[3]. Materiał na płytę współtworzyła z Piotrem Siejką, Pauliną Przybysz i Agnieszką Burcan[4]. Krążek promowany był przez singiel „Będę kochać”, do którego ukazał się teledysk, za którego reżyserię odpowiadał Michał Kwiatek. W czerwcu z tą piosenką wzięła udział w koncercie SuperPremier na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].

W lutym 2018 z piosenką „Błysk/Skin” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji[6][7][8]. W koncercie finałowym, rozgrywanym 3 marca, zajęła siódme miejsce w głosowaniu jurorów i telewidzów. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *