Maja Hyży i Mateusz Wesołowski są razem?


Maja HyzyMaja Hyży zakochała się? Taką radosną informację podał serwis JastrzabPost.pl, powołując się na źródła bliskie wokalistce.

Gwiazdka programu “X Factor” długo szukała szczęścia po rozstaniu z mężem, Grzegorzem Hyżym. Wokalistka szczerze przyznała, że choć po rozwodzie była już w jednym związku, to nie przetrwał on próby czasu.

Kim jest obecny wybranek Hyży? To 30-letni Mateusz Wesołowski, pochodzący z Ciechanowa pracownik branży deweloperskiej.

Para spotyka się już ponoć od kilku miesięcy, a nowym ukochanym gwiazdki zachwyceni są nawet jej synowie.

– Są razem od kilku miesięcy. Mateusz wspiera Maję w trudnych chwilach, zawsze mogą na siebie liczyć. Dawno nie była tak bardzo zakochana jak teraz, nawet jej dzieci uwielbiają Mateusza – wyznała w rozmowie z “Jastrząb Post” znajoma Mai Hyży.
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Mai

Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska wokalistka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].

24 marca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej QL City ukazał się debiutancki album piosenkarki zatytułowany W chmurach[3]. W pracach nad płytą piosenkarkę wsparli Piotr Siejka, Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan[4]. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu “Będę kochać”, który wyreżyserował Michał Kwiatek.

W czerwcu 2015 wzięła udział w koncercie “SuperPremier” z piosenką “Będę Kochać” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].

Życie prywatne
Maja Hyży związana była z wokalistą Grzegorzem Hyży, z którym ma dwóch synów-bliźniaków. Para poznała się podczas jednego ze spotkań ze znajomymi na karaoke[6]. W 2013 roku wystąpili razem w programie X Factor, w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show małżeństwo rozstało się[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 811 razy, 1 wizyt dzisiaj)