Maja Hyży i jej partner już po ślubie?


Maja HyzyMaja Hyży (28 l.) po raz kolejny wzięła ślub? Takie plotki pojawiły się po publikacji jednego ze zdjęć na Instagramie. Sprawę postanowiła wyjaśnić sama zainteresowana.

Hyży zaistniała dzięki udziałowi w „X Factor”. Do programu zgłosiła się wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem. Podczas występów wspierali się, lecz niedługo później nadszedł kryzys. Para rozstała się w 2013 roku po dwóch latach małżeństwa.

To, co nadal ich łączy, to dzieci. Oprócz nich nie mają już ze sobą za wiele wspólnego. Grzegorz ma nową żonę, Agnieszkę Hyży (wcześniej Popielewicz). Także Maja nie jest singielką. Od jakiegoś czasu związana jest z mężczyzną spoza show-biznesu.

Czyżby przyszedł czas na przełom w ich relacjach? Zaczęto plotkować, że zakochani wzięli ślub! Wszystko przez wpis Hyży na Instagramie. „Cudownie widzieć siebie taką uśmiechniętą i zadowoloną” – pisała obok swojego zdjęcia w białej sukni.

Okazuje się jednak, że ślubu wcale nie było, a fotkę wykonano na potrzeby sesji. Wyjaśniła to sama Maja.

„Tak przy sobocie chciałam zdementować pewne plotki, ploteczki, plotunie 🙂 Nie wyszłam za mąż !! Spokojnie na wszystko przyjdzie czas, ale ślub w białej sukni to rzeczywiście jedno z moich marzeń 🙂 ale na wszystko przyjdzie czas” – napisała Hyży.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Mai

Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].

W 2013, wraz z Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu TVN X Factor. Odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce.

24 marca 2015 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany W chmurach, który został wydany nakładem wytwórni muzycznej QL City[3]. Materiał na płytę współtworzyła z Piotrem Siejką, Pauliną Przybysz i Agnieszką Burcan[4]. Krążek promowany był przez singiel „Będę kochać”, do którego ukazał się teledysk, za którego reżyserię odpowiadał Michał Kwiatek. W czerwcu z tą piosenką wzięła udział w koncercie SuperPremier na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].

W lutym 2018 z piosenką „Błysk/Skin” zakwalifikowała się do finału krajowych elimnacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji[6][7][8]. W koncercie finałowym, rozgrywanym 3 marca, zajęła siódme miejsce w głosowaniu jurorów i telewidzów. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 106 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *