Maja Hirsch całuje się z nowym chłopakiem


Maja Hirsch i chlopakW październiku zeszłego roku poinformowaliśmy o rozstaniu Mai Hirsch z Jackiem Braciakiem. Przez ponad dekadę oboje uchodzili za jedną z niewielu udanych par w show biznesie. Nie przeszkadzała im 10-letnia różnica wieku ani to, że Maja jest wyższa od Jacka o… 16 centymetrów. Dla aktorki Braciak odszedł od żony, z którą miał dwie córki. Maja urodziła mu kolejną, której dali na imię Maria. Rozstanie para utrzymała w tajemnicy przez prawie 7 miesięcy.

Dzisiaj Maja ma już nową miłość. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to jednak kolega z planu serialu, o którym informowały tabloidy. Czytelnik Pudelka zrobił jej zdjęcia na romantycznym spotkaniu, w trakcie którego całowała się z nowym partnerem. Po wspólnym obiedzie wyszli z restauracji trzymając się za ręce.
źródło: pudelek.pl

Biografia Mai

Maja Hirsch (ur. w 1977 w Warszawie) – polska aktorka.
Jej matka jest Rosjanką, ojciec Polakiem niemieckiego pochodzenia[1].
Hirsch jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Podczas studiów współpracowała ze Studiem Teatralnym KOŁO występując w jego pierwszym przedstawieniu pt. Wynajmę pokój. Zagrała w przedstawieniach dyplomowych Akademii Teatralnej: Mewa i Dziady zbliżenia. Od 2000 jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie, w którym zadebiutowała 24 lutego tytułową rolą w spektaklu Salome. W 2005 występowała w Teatrze Syrena.

Była związana z aktorem Jackiem Braciakiem, z którym ma córkę Marię[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 003 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *