Magdalena Radomska pozywa Krzysztofa Włodarczyka o alimenty


Krzysztof WlodarczykKochanka Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka prawie rok temu urodziła mu córeczkę Zuzię. Podobno bokserowi bardzo zależało na tym, by znów zostać ojcem. Wcześniej na drugie dziecko próbował namówić żonę, ta jednak po jego awanturach, zdemolowaniu pokoju hotelowego i próbie samobójczej, nie chciała się na nie zdecydować. Wtedy Włodarczyk obiecał kochance, że jeśli urodzi mu dziecko to on odejdzie od żony i zostaną prawdziwą rodziną.
Po paru miesiącach chciałam odejść – wspomina kobieta w tygodniku Twoje Imperium. Powiedziałam Krzyśkowi, że chcę poznać kogoś, z kim założę rodzinę. Wtedy zaczął namawiać mnie na dziecko. Oświadczył, że chce stworzyć ze mną prawdziwą rodzinę, dom którego mu brakuje. Zapewnił, że z żoną nic go już nie łączy.
Tak się jednak nie stało. Magdalena Radomska żali się, że została na lodzie, bez środków do życia. Włodarczyk obiecał jej, że rozwiedzie się tuż po walce o tytuł mistrza świata.
Czekałam, ale gdy przegrał tę walkę, zarzucił mi, że to moja wina. Wkrótce zerwał ze mną i przestał przychodzić do Zuzi. Nie widział jej od paru miesięcy.
Z punktu widzenia boksera wszystko wygląda oczywiście inaczej.
Zależy mi na córce – zapewnia w tabloidzie. Ale faktycznie przez ostatnie trzy, cztery miesiące nie widziałem jej, bo przygotowywałem się do walki. W takim czasie nawet własna rodzina jest odsunięta ode mnie.
Tymczasem Radomska nie chce dłużej czekać. Pozwała boksera o 4 tysiące złotych miesięcznych alimentów. Rozprawa odbędzie się w czerwcu.
Żaden sąd jej tyle nie przyzna – bagatelizuje sprawę Diablo. W końcu mam rodzinę, różne kredyty. Ona chce tyle pieniędzy, by było ją stać na mieszkanie w Warszawie. A przecież ma 2 mieszkania w Rzeszowie i spokojnie mogłaby się tam przenieść. Mógłbym powiedzieć o niej wiele złego, ale tego nie zrobię, bo szanuję ją jako matkę mojej córki. Żona jest zorientowana w sytuacji, nic przed nią nie ukrywam. Wspiera mnie w walce, bym miał kontakt z córką.
źródło: pudelek.pl
Biografia Krzysztofa
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (ur. 19 września 1981 w Warszawie) – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej (do 200 funtów[1]).
Kariera amatorska
Kariera amatorska Włodarczyka była krótka – na zawodowstwo przeszedł w wieku 19 lat. Jedynym jego większym sukcesem jako amatora było zajęcie trzeciego miejsca na mistrzostwach Europy kadetów w 1997 roku. Był też dwukrotnym mistrzem Polski juniorów, dwukrotnym młodzieżowym mistrzem Polski. Jako amator stoczył 66 walk; 61 z nich wygrał (44 przed czasem)[2].
Kariera zawodowa
Pierwszą zawodową walkę stoczył w 10 czerwca 2000 roku. W swym debiucie pokonał przez nokaut w 2 rundzie Bułgara Andreia Georgieva.
7 grudnia 2001 stoczył walkę o wakujący pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. Włodarczyk wygrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie, z Włochem Vincenzo Rossitto. Był to pierwszy pojedynek, który „Diablo” stoczył poza granicami Polski.
4 maja 2002 po raz pierwszy bronił tytuł interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W 6 rundzie przez nokaut wygrał z Senegalczykiem Badarą M’baye.
21 września 2002 na gali w Stargardzie Szczecińskim wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej po pokonaniu w 5 rundzie przez TKO Białorusina Siergieja Krypenicha.
23 listopada 2002 po raz drugi obronił pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W ostatniej, 12 rundzie przez techniczny nokaut zwyciężył Belga Ismaila Abdoula.
Pierwszą porażkę poniósł w swoim dwudziestym pierwszym pojedynku, 26 kwietnia 2003 roku z Pavlem Melkomianem. W 5 rundzie Rosjanin doznał rozcięcia łuku brwiowego i nie mógł kontynuować pojedynku. Po podliczeniu punktacji sędziowie orzekli wygraną Melkomiana na punkty. Stawką walki był wakujący pas interkontynentalnego mistrza świata federacji WBA[3]
28 czerwca 2003 po 10 rundowym pojedynku Włodarczyk pokonał jednogłośnie na punkty Brazylijczyka Roberto Coelho. Stawką walki był tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej.
13 grudnia 2003 zdobył tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBC, zwyciężywszy niejednogłośnie na punkty po 10 rundach Rosjanina Siergieja Karaniewicza.
27 marca 2004 pokonał już w 1 rundzie przez techniczny nokaut Kenijczyka Raymonda Ochienga, broniąc tym samym pasa międzynarodowego mistrza Polski.
5 czerwca 2004 zdobył pas federacji WBF, nokautując w 6 rundzie Francuza Alaina Simona.
25 września 2004 wygrał po 10-rundowym pojedynku jednogłośnie na punkty z Josephem Marwą z Tanzanii. Stawką pojedynku był pas młodzieżowego mistrza świata federacji WBC należący do Krzysztofa Włodarczyka.
16 kwietnia 2005 Włodarczyk zdobył tytuł mistrza Unii Europejskiej EBU. W 10 rundzie znokautował Niemca Ruedigera Maya.
11 czerwca 2005 po raz ostatni bronił tytułu młodzieżowego mistrza świata federacji WBC, pokonując przez nokaut w 4 rundzie Anglika Johna Keetona.
25 marca 2006 zmierzył się z byłym mistrzem świata federacji IBF Imamu Mayfieldem. Po 12 rundach wygrał jednogłośnie na punkty i zdobył wakujący pas regionalnego mistrza WBC oraz tytuł mistrza świata federacji IBC.
25 listopada 2006 Krzysztof Włodarczyk zdobył tytuł mistrza świata federacji IBF, pokonując niejednogłośnie na punkty Amerykanina Steve’a Cunninghama[4].
link= Zobacz wiadomość w serwisie Wikinews pt. wywalczenia tytułu mistrza świata IBF
26 maja 2007 doszło do rewanżowej walki o tytuł mistrza świata federacji IBF pomiędzy Włodarczykiem a Cunninghamem. Tym razem zwyciężył Amerykanin, pokonując Polaka dwa do remisu. Była to druga porażka Włodarczyka na zawodowym ringu[5].
20 października 2007 Włodarczyk po raz drugi w karierze zdobył wakujący pas federacji IBC, pokonując w 1 rundzie przez nokaut Amerykanina Dominique’a Alexandra[6].
16 maja 2009 stoczył pojedynek z Giacobbe Fragomenim o tytuł mistrza świata federacji WBC. Po 12 rundach sędziowie orzekli remis, choć w 9 rundzie Włoch był liczony[7][8].
W nocy z 15 na 16 maja 2010 roku zdobył pas federacji WBC w kategorii junior ciężkiej, zwyciężywszy przez techniczny nokaut w 8. rundzie walki z Giacobbe Fragomenim[9][10][11].
31 lipca 2010 Krzysztof Włodarczyk został uhonorowany przez federację WBC statuetką za najbardziej dramatyczną walkę 2009 roku[12][13].
25 września 2010 Włodarczyk stoczył pierwszy pojedynek w obronie pasa mistrza świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej. Rywalem Polaka był Amerykanin Jason Robinson. Po 12 rundach jednogłośnie na punkty wygrał Krzysztof Włodarczyk, w stosunku 117-111, 115-113 i 116-112.[14][15]
2 kwietnia 2011 Krzysztof Włodarczyk po raz drugi obronił tytuł mistrza świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej. Po 12 rundach wygrał niejednogłośnie na punkty z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem, w stosunku 118:112, 116:113 i 113:115[16]. Przebieg walki, w której obaj bokserzy byli pasywni, zaskoczył publiczność, która wygwizdała obu zawodników[17]. Palacios częściej zadawał ciosy, a w wywiadzie po walce uznał siebie za zwycięzcę[17][18]. Wynik walki i sposób sędziowania zostały uznane za kontrowersyjne i były szeroko komentowane w portalach bokserskich[19][20][21], a także przez ludzi boksu, takich jak Steve Cunningham[22], Maciej Zegan[23] i Jerzy Kulej[17]. Transmisję telewizyjną z walki obejrzało 2,2 mln osób[24].
30 listopada 2011 obronił ponownie tytuł mistrzowski WBC, pokonując przez TKO australiskiego pięściarza Danny’ego Greena. Walka odbyła się w Perth. Włodarczyk przegrywał punktowo u wszystkich sędziów[25], jednak w 11 rundzie znokautował zmęczonego Greena[26].
W rewanżu z Palaciosem, rozegranym 22 września 2012 we Wrocławiu, Włodarczyk wygrał jednogłośnie na punkty, tym razem bez kontrowersji[27].
21 czerwca 2013 w Moskwie Włodarczyk pokonał Rosjanina Rachima Czachkijewa w ósmej rundzie przez nokaut[28]. Początek walki należał do mistrza olimpijskiego, który wygrał pierwsze 5 rund (w 3 rundzie Polak był liczony). Pod koniec szóstej rundy Czachkijew został liczony po raz pierwszy, mimo iż przez całą rundę przeważał. Po czwartym nokdaunie sędzia zakończył walkę. Pojedynek został uznany przez federacje WBC za najbardziej dramatyczną walkę 2013 roku[29].
6 grudnia 2013 w hali UIC Pavilion w Chicago Polak po raz trzeci zmierzył się z Giacobbe Fragomenim, wygrywając przed czasem w szóstej rundzie. Na skutek rozcięcia pod lewym okiem przez włoskiego pięściarza w przerwie między szóstą a siódmą rundą pojedynek został przerwany. Była to szósta obrona pasa WBC Polaka[30].
27 września 2014 w Moskwie zmierzył się z Rosjaninem Grigorijem Anatoljewiczem Drozdem i przegrał na punkty, tracąc tym samym pas mistrza świata federacji WBC. Był też liczony w ósmej rundzie[31].
Media i kultura masowa
W 2002 wystąpił w odc. 91 serialu Samo Życie wcielając się w epizodyczną rolę pięściarza Jędrka, sparingpartnera Jarka Kubiaka.
W 2003 wystąpił w odc. 8 serialu Kasia i Tomek grając samego siebie.
W 2007 wystąpił w serialu Twarzą w twarz jako bokser Piotr Czerwiński.
Jesienią 2008 brał udział w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji TVN. Jego partnerką była Agnieszka Pomorska. Odpadł w siódmym odcinku, zajmując ostatecznie 8. miejsce. W tym samym roku wziął udział w polskiej edycji programu MTV Cribs oraz gościł w programie Szymona Majewskiego Szymon Majewski Show w TVN’
W 2009 był gościem w programie Wojownicy emitowanym na antenie Polsat Play oraz Dzień z mistrzem emitowanym na antenie Orange Sport.
W kwietniu 2010 pojawił się w wideoklipie do utworu „I żeby było normalnie” promującego album Prosto Mixtape 600V. W teledysku, prócz Włodarczyka, gościnnie wystąpili także Albert Sosnowski i Michał Jabłoński[32]. W tym samym roku wystąpił w odc. 11 i 13 serialu Chichot losu grając samego siebie. Był gościem programu Zacisze gwiazd w TVP1, Grunt to rodzinka na kanale Polsat Café, Pięściarze i Supermen emitowanym na antenie Polsat Play oraz Kuba Wojewódzki w TVN.
W 2011 pojawił się w odc. 15 serialu Wszyscy kochają Romana w roli samego siebie.
W latach 2012-2013 pojawił się w odc. 929, 937, 946, 949, 951, 992 serialu M jak miłość wcielając się w postać trenera boksu szkolącego Marcina Chodakowskiego.
W 2012 był gościem programu Granice kariery w Polsat Play oraz uczestnikiem Kocham Cię, Polsko! w TVP2.
W 2013 był gościem w Asie Wywiadu na kanale Sport Klub oraz uczestnikiem w programie Wojna gwiazd na kanale VIVA Polska.
W 2014 po raz kolejny był gościem w programie As Wywiadu na antenie Sport Klubu, gdzie odebrał statuetkę najlepszego polskiego pięściarza 2013 roku.
Życie prywatne
Jest związany z Małgorzatą Babilońską[33]. Oboje mają syna Cezarego (ur. 2002). W październiku 2007 para wzięła ślub[34]. 21 lipca 2011 bokser trafił do szpitala na oddział detoksykologiczny po przedawkowaniu środków antydepresyjnych, które przyjmował w związku z depresją spowodowaną kłopotami osobistymi[35]. W lipcu 2014 urodziło mu się drugie dziecko, córka Zuzanna, ze związku z Magdą[36].
Podczas kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi wsparł kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Kielc, Jana Gieradę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz