Magdalena Lamparska i jej chłopak zostali rodzicami?


Wygląda na to, że Magdalena Lamparska (29 l.) po raz pierwszy została mamą… Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że aktorka nie jest już singielką, a jej serce skradł podróżnik i prezenter telewizyjny, Bartosz Osumek.
Nieco później okazało się, że para spodziewa się potomka.
„Bartek nie posiada się ze szczęścia, gdy dowiedział się, że jemu i Magdzie urodzi się syn. Mają już nawet dla niego imię! Zgodnie ustalili, że chłopiec będzie się nazywał Tymoteusz” – wyjawił „Party” znajomy Lamparskiej.
Ta radosna chwila chyba już nadeszła. Tak przynajmniej twierdzi portal naczelnej plotkary TVN, Agnieszki Jastrzębskiej.
„Poród przebiegł bez żadnych komplikacji” – zdradza źródło portalu Agi.
Witamy zatem na świecie!
źródło: pomponik.pl
Biografia Magdaleny
Magdalena Lamparska (ur. 6 stycznia 1988 w Słupsku) – polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2010).
Mówi biegle po angielsku oraz dobrze po niemiecku i rosyjsku.
Przez wiele lat była chórzystką Chóru „Fantazja” w Słupsku (zdobywcy trzykrotnego Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy oraz wielu innych nagród). Niegdyś pracowała jako modelka. Tańczy salsę, uprawia lekkoatletykę, narciarstwo, pływa i gra w siatkówkę. Od 11 do 18 września 2015 brała udział w czwartej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji Polsat. Jej partnerem był Kamil Kuroczko, z którym odpadła w drugim odcinku, zajmując dziesiąte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz