Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner: Ich związek kwitnie


Swego czasu plotkowano, że Magdalena Cielecka (49 l.) i Bartosz Gelner (33 l.) rozstali się. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie tylko są razem, ale między nimi układa się wspaniale.

Magdalena Cielecka wciela się w postać tytułowej bohaterki w seriali TVN pod tytułem „Chyłka”. Na planie jest dużo pracy, ale aktorka przecież nie samą pracą żyje. Niedawno wyjechała nad Bałtyk, a fotką pochwaliła się w mediach społecznościowych. „Zaślubiona z morzem” – żartowała.

Na jej twarzy zagościł uśmiech. Zresztą nie bez powodu, jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, artystce układa się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie.

Od jakiegoś czasu związana jest z kolegą z branży, aktorem Bartkiem Gelnerem. Plotkowano, że się rozstali, ale najwyraźniej nie jest to prawda.

Niedawno wyemitowano reportaż „Światła na…”, w którym Gelner opowiadał, w jaki sposób on i Cielecka spędzają wolny czas. Telewizyjnej ekipie pokazywał ich ulubiony lokal przy Marszałkowskiej.

Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Magdalenie

Magdalena Lucyna Cielecka (ur. 20 lutego 1972 w Myszkowie) – polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa.
Dzieciństwo spędziła w Żarkach-Letnisku. Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Za sprawą polonistki zainteresowała się teatrem, a do egzaminów wstępnych do szkoły aktorskiej przygotowywał ją częstochowski aktor Marek Ślosarski. Maturę zdała w 1991 roku[1]. Jej ojciec zmarł, kiedy miała 19 lat. W 1995 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Bartoszu

Bartosz Gelner (ur. 25 kwietnia 1988 w Katowicach) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy.
Urodził się i wychował w Katowicach[1][2][3] w tradycyjnej śląskiej rodzinie[4] jako syn lekarki i inżyniera[5]. Chciał być prawnikiem, socjologiem lub humanistą[6]. W latach 2004–2007 uczęszczał do Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, a w latach 2005–2006 był Przewodniczącym Rady Młodzieżowej I Liceum Ogólnokształcącego w tej placówce[7]. Z kolegami z liceum tworzył „Kabaret na 3/4”[1]. Po maturze zdawał do szkół teatralnych w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, jednak nigdzie się nie dostał[1]. Przez rok uczęszczał do Policealnego Studium Aktorskiego Lart studiO (2008) w Krakowie[1], a później został przyjęty na wrocławski wydział lalkarski, filię PWST w Krakowie. W 2012 ukończył studia w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej[8]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 1 225 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *