Magdalena Boczarska i jej chłopak planują ślub?


boczarska-banasiukPara jest razem od trzech lat i wszystko wskazuje na to, że teraz zdecydowała się na naprawdę poważny krok! Magdalena Boczarska i jej chłopak Mateusz Banasiuk chcą stanąć na ślubnym kobiercu i sformalizować swój związek, aby móc stworzyć kochającą rodzinę dla ich dziecka, które przyjdzie na świat prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Boczarska i Banasiuk są razem od trzech lat. Ich związek był niemałym zaskoczeniem w polskim show-biznesie. Dlaczego? Mateusz jest bowiem młodszy od swojej ukochanej o osiem lat. Co więcej, przez dłuższy czas Banasiuk uważany był za podrywacza. To się jednak zmieniło, gdy u jego boku pojawiła się Magdalena. Dziś najtrudniejsze chwile aktorzy mają za sobą. Parę miesięcy temu pojawiły się plotki, że Boczarska jest w ciąży, a teraz wszystko wygląd na to, że para zdecydowała się na kolejny poważny krok – Magda i Mateusz planują stanąć przed ołtarzem i wkrótce wziąć ślub!

Boczarska już wkrótce spełni swoje marzenie. Jak donosi Fakt, aktorka już długi czas namawiała Banasiuka do założenia rodziny. Gdy dowiedzieli się o zbliżających się narodzinach dziecka, podobno postawiła sprawę jasno – chce stabilizacji i bezpieczeństwa dla ich pociechy. Z informacji tabloidu wynika, że Mateusz stanął na wysokości zadania i chce podjąć się dojrzałej roli ojca oraz męża:

„On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem ” – donosi Fakt.

Na wspólnych zdjęciach z eventów czy z wakacji widać, że Banasiuk i Boczarska są w sobie bardzo zakochani. Magdalena przeżywa teraz rozkwit kariery z powodu wielkiego sukcesu filmu „Sztuka Kochania” o Michalinie Wisłockiej. Jednak podczas ciąży na pewno będzie chciała trochę odpocząć od pracy i show-biznesu. Zasłużyła na to!
źródło: gala.pl
tagi: chce wyjść za mąż, ma być jego żoną

Biografia Magdaleny

Magdalena Jadwiga Boczarska (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) – polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna.

Urodziła się w Krakowie, gdzie ukończyła XXI Liceum Ogólnokształcące, uczęszczając do klasy artystycznej. W 2001 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. W trakcie studiów wystąpiła na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w spektaklu Rajski ogród w roli Kobiety, za którą otrzymała nagrodę im. Mikołaja Grabowskiego.

Po ukończeniu studiów debiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi tytułową rolą w sztuce Kurka wodna w reżyserii Łukasza Kosa. Od 2003 roku pracuje na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Od tego czasu współpracowała m.in. z teatrami Buffo w Warszawie, Carrousel Theater w Berlinie i Teatro Tatro na Słowacji.

Od 2005 roku grywa w popularnych serialach telewizyjnych, zarówno polskich, jak i niemieckich. W 2007 roku zagrała główną rolę kobiecą w komedii duetu Konecki i Saramonowicz Testosteron. Po kolejnych rolach w filmach tego duetu, Lejdis oraz Idealnym facecie dla mojej dziewczyny otrzymała główną rolę w dramacie Różyczka w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mateusza

Mateusz Banasiuk (ur. 21 września 1985 w Warszawie) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy.

Jest synem aktora Stanisława Banasiuka[1]. W 2009 roku ukończył Wyższą Szkołę Filmową w Warszawie. Następnie ukończył Akademię Teatralną w Warszawie (2011)[2].

Telewidzom znany jest głównie jako Radek z serialu obyczajowego Polsatu Pierwsza miłość[3]. W opartym na faktach filmie Cisza zagrał jednego z tragicznie zmarłych podczas lawiny w 2003 roku licealistów[4]. Ważnym momentem w jego karierze była główna rola geja Kuby w głośnym filmie Płynące wieżowce[5].

Od 5 września do 31 października 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Hanna Żudziewicz[6]. Para odpadła w odcinku ćwierćfinałowym, zajmując ostatecznie czwarte miejsce[7].

W 2015, wraz z Rafałem Żukowskim, Pawłem Paszczykiem i Bilguunem Ariunbaatarem założył zespół rockowy Lavina, w którym gra na perkusji[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 72 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *