Magda Schejbal jest szczęśliwa z chłopakiem


Merylin Mongo³ - premiera w Teatrze AteneumMagda Schejbal ostatnich lat nie może zaliczyć zawodowo do przesadnie udanych. Ostatnio jednak coś w tej kwestii zaczęło się zmieniać…
Kiedy przegrała proces z Maciejem Ślesickim, producentem „Szpilek na Giewoncie”, jej zawodowa przyszłość nie wyglądała najlepiej.
Przypomnijmy, że po nakręceniu 3. sezonu Schejbal w wywiadach oskarżała producentów o zmuszanie jej do pracy ponad siły i przemoc psychiczną. Realizatorzy zdecydowali się oddać sprawę do sądu.
Producent złożył pozew, w którym oskarżył aktorkę o naruszenie dóbr osobistych.
W konsekwencji wyroku aktorka musiała wpłacić 10 tysięcy złotych na konto Domu Aktora Weterana w Skolimowie, pokryć koszta sądowe, umieścić przeprosiny w prasie.
Jednak najsurowszą karą był brak propozycji. Wprawdzie pojawiała się epizodycznie w filmach, jednak o poważniejszych rolach nie było mowy.
Co prawda zagrała główną rolę w serialu „Mąż czy nie mąż”, ale niestety serial po pierwszym sezonie zszedł z anteny.
Magdalena ma jednak znów powody do radości. W „Na dobre i na złe” gra siostrę Hany Goldberg. Do szpitala „przyjechała” w grudniu 2016 r. i być może w Leśnej Górze pozostanie na dłużej.
Na planie „Szpilek…” poznała muzyka Sławomira Ziębę-Drzymalskiego. Początkowo znajomi nie traktowali poważnie ich związku. Oni przeciwnie.
W listopadzie 2011 r. pojawiła się na świecie Anielka. Związek trwa i wygląda na to, że są ze sobą nadal szczęśliwi.
„Kiedyś miałam mnóstwo oczekiwań. Teraz inaczej patrzę na sytuacje damsko-męskie. Można powiedzieć, że jako kobieta stałam się bardziej przebiegła. Ale jestem naprawdę szczęśliwa” – cytuje jej słowa „Życie na Gorąco”.
źródło: pomponik.pl
tagi: chłopak
Biografia Magdaleny
Magdalena Ewa Schejbal (ur. 7 lutego 1980 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Od czwartej klasy szkoły podstawowej współpracowała przy programie Truskawkowe studio, gdzie występowała przez siedem lat. Przy serialu dla telewizji edukacyjnej Ja i moje życie współpracowała z Małgorzatą Potocką. Później zdecydowała się studiować socjologię, z której zrezygnowała na rzecz aktorstwa.
Pracę w filmie rozpoczęła od roli Jagody w Głośniej od bomb Przemysława Wojcieszka. Otrzymała nagrodę prezydenta Gdyni za debiut aktorski w filmie. Rok później w filmie Superprodukcja zagrała jedną z głównych ról – dziennikarkę Marysię Melską, którą zdesperowany Yanek Drzazga prosi o pomoc w napisaniu scenariusza do tytułowej superprodukcji. W trakcie studiów w szkole teatralnej we Wrocławiu – do której zdała po tym, jak zrezygnowała z socjologii – gościnnie pojawiła się w serialu Kasia i Tomek i zagrała epizod w Fali zbrodni. Popularność przyniosła jej rola podkomisarz Basi Storosz w serialu Kryminalni. Zrezygnowała wówczas z dalszych studiów. Ostatecznie w 2005 została absolwentką wrocławskiej filii PWST.
W teatrze zadebiutowała w 2003. Wystąpiła w adaptacji powieści Doroty Masłowskiej Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną, którą wystawił Teatr Wybrzeże. Była także asystentką reżysera tego spektaklu. W 2006 wystąpiła w stołecznym Teatrze na Woli w sztuce Król Lear, w którym zagrała Kordelię, córkę Leara, granego przez Daniela Olbrychskiego. W 2008 została aktorką Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz