Magda Malicka przeniesie się dla Tomka Karolaka na stałe do Polski?


Magdalena Malicka odniosła się do wspólnego wyjścia z Tomaszem Karolakiem (47 l.) na imprezie, podczas której zachowywali się jak para. Nie była jednak zbyt wylewna w kwestii łączącej ich relacji…

Kiedy aktor pojawił się ostatnio na premierze filmu „7 uczuć” z tajemniczą blondynką, którą trzymał za rękę, nie wszyscy rozpoznali, że to wokalistka Magda Malicka, która kilka lat temu nagrała płytę.

Piosenkarka, a także modelka, na co dzień mieszka w Los Angeles, dlatego nie bywa na polskich salonach. Na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 10 tys. osób, zamieszcza często fotki z sesji zdjęciowych, także te bardzo odważne, na których pozuje nago.

Czy teraz, kiedy ona i Karolak niejako „ujawnili się”, będziemy ją częściej widywać w Polsce? Zapytana o to przez Barbarę Pasek, odpowiedziała dość tajemniczo, że „nic się nie zmieniło” i że ma „cygańskie życie”.

Dziennikarka nie dawała jednak za wygraną i dopytała Malicką, czy przeniesie się do Polski. Modelka znów dość wymijająco odpowiedziała, że „to zależy, co się będzie działo”.

Może jej związek z Tomkiem to jeszcze całkiem świeża sprawa i dlatego nie chce otwarcie o nim mówić i deklarować się, że zostanie w kraju?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu

Tomasz Paweł Karolak (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu[1]. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA[2].

Urodził się w Radomiu, gdzie jego rodzice w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego (służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym)[3][4]. Mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Warszawie i Mińsku Mazowieckim, gdzie zaangażował się w pracę kółka teatralnego.

Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie, podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie[5].

Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 w roli mistrza ceremonii w spektaklu „Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych” według powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Występował w teatrach krakowskich: im. Juliusza Słowackiego (1997–1999), Sceny STU (1997–1999), Nowym w Łodzi (1999–2003, 2005) oraz teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003–2004), Rozmaitości (2005) i Centrum Artystycznym M25 [Mińska 25] (2006). W 2003 podczas XXVIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych w Opolu odebrał nagrodę aktorską za rolę Drania w spektaklu „Kurka wodna” Witkacego w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2014 minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska odznaczyła go Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

Dziun, właśc. Magdalena Ciećka (ur. 19 marca 1979 w Inowrocławiu[1]) – polska piosenkarka i modelka. Jako modelka pracowała od 16 roku życia, pojawiając się na okładkach magazynów całego świata[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *