Maffashion i Mateusz Wiencek są razem


maffashion-wiencekJulia Kuczyńska znana jako Maffashion należy do grona najpopularniejszych polskich szafiarek. Dzięki prowadzeniu bloga zarabia miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych i może pozwolić sobie na zagraniczne podróże, którymi lubi chwalić się w sieci.

Do niedawna Maffashion była związana z aktorem Nikodemem Rozbickim. Okazuje się jednak, że teraz spotkała nową miłość. Na swoim Instagramie pochwaliła się właśnie wspólnym zdjęciem z nowym chłopakiem. To Mateusz Wiencek, model z Poznania. Mateusz był kiedyś chłopakiem Oli Kuligowskiej, faworytki pierwszej edycji Top Model.
źródło: pudelek.pl

Biografia Julii Kuczyńskiej

Maffashion już prawie od czterech lat prowadzi jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów o modzie – madamejulietta.blogspot.com/. Jej profil na Facebooku zdobył 172 tysiące fanów, a sama Julia zaczęła się pojawiać na najważniejszych imprezach branżowych w Polsce. Zaproszono ją także do komentowania jednego z odcinków Top Model 3.
Julia pochodzi ze Złotowa, a obecnie mieszka w Warszawie. Ma 25 lat, urodziny obchodzi 22 września. Ma 166 centymetrów wzrostu i waży zależnie od pory roku – od 48 do 53 kilogramów. Swoją wspaniałą figurę zawdzięcza genom, choć ma na koncie przygodę z profesjonalnymi treningami tanecznymi. Nie chce zdradzić jednak jaki gatunek tańca ćwiczyła.
Maff studiowała w Poznaniu na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika komputerowa. Pracowała także dla agencji reklamowej i była twarzą marki Cocktail’me. Pojawia się w kilku teledyskach: Mrozu – Rollercoaster, Marika i Spokoarmia – Widok oraz Afromental – Rollin’ With You. Obecnie zajmuje się głównie pracą nad blogiem i nad projektami ubrań dla własnej marki StaffbyMaff.
źródło: gonewiththebook.blogspot.com i eska.pl

Biografia Mateusza

Mateusz Wiencek jest modelem i jest związany z agencją D’Vision. Chłopak ma 192 cm wzrostu. Pozował już dla marki Decolove, Ochnik. Można było go zobaczyć na pokazie marki Vistula, a także w sesji zdjęciowej dla magazynu LOGO.
źródło: glamki.pl

(Odwiedzono 542 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *