Maffashion i Cezary Jóźwik są razem?


Maffashion JozwikMaffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i medialnych blogerek modowych. Nie tylko bryluje w mediach społecznościowych, ale także często pozuje na ściankach modnych stołecznych imprez. W marcu ujawniono cenniki usług szafiarek, po których nietrudno wywnioskować, ile kosztuje zainteresowanie „Maff”.

Ostatnio Maffashion nie wprost poinformowała o tym, że coś zmieniło się w jej życiu. Podczas weekendowej imprezy opublikowała na Snapchacie krótkie nagranie, na którym… całuje się z Cezarym Jóźwikiem z Abstrachuje.TV. Inni uczennicy imprezy w klubie BAL potwierdzili, że para okazywała sobie dużo czułości.

Cezary jest członkiem kabaretowej grupy, która na youtubowym kanale Abstrachuje.TV kpi z różnych zachowań Polaków. W podsumowaniach na koniec zeszłego roku zarówno youtuberzy, jak i Maffashion, byli wymieniani obok siebie jako najpopularniejsze osoby w internecie przez Gazetę Wyborczą.

28-letnia Maffashion zawsze wysoko się ceniła, a w trakcie WOŚP wystawiła siebie jako „unikatową” nagrodę w licytacji.

Maffashion Jozwik pocalunek
źródło: pudelek.pl
Tagi: czarek

Biografia Maffashion

Julia Kuczyńska (ur. 22 września 1987[1] w Złotowie) – polska blogerka modowa, szafiarka, modelka, znana głównie jako autorka bloga modowego Maffashion.

Edukacja
Jako dziecko śpiewała w chórze oraz grała w piłkę nożną[2]. Ukończyła studia licencjackie na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu[3]. Do Warszawy przeprowadziła się, kiedy dostała pracę jako manager w showroomie Coctail’me[2].

Kariera blogerki i modelki
W 2009 roku Kuczyńska założyła swojego bloga internetowego poświęconego modzie, na którym prezentuje stylizacje fotografowane w większości przez jej przyjaciela, Łukasza Plewę. W 2011 roku, wraz z Jessicą Mercedes, prowadziła własne show modowe J&J Fashion Show, emitowane przez kanał Eska TV[4]. Wraz z blogerkami Alicją „Alicepoint” Zielasko oraz Jessicą Mercedes wzięła udział w kampanii reklamującej kolekcję jesień/zima 2011 marki odzieżowej Hector&Karger, której pokaz odbył się 31 sierpnia 2011 w Poznaniu[5].

W styczniu 2013 roku po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu KMAG, a sesję fotograficzną wykonał Łukasz Ziętek. W tym samym roku, razem z Beatą Tyszkiewicz i Katarzyną Zielińską, została polską ambasadorką marki Gatta z okazji 20-lecia jej istnienia[6]. Wcześniej, firma zaoferowała modelce współpracę, a ubrania przez nią zaprojektowane znalazły się w sklepach stacjonarnych w całej Polsce[7]. Oprócz tego Kuczyńska została twarzą australijskiej marki odzieżowej BlackMilk Clothing[2]. Razem z innymi blogerkami – Cajmel i Honoratą „Honey” Skarbek wzięła udział w spotach reklamujących jogurt Danone[8].

Jako jedyna Polka dotarła do pierwszego miejsca na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu. Zdjęcia prezentowanych przez nią stylizacji pojawiły się w wielu magazynach branżowych m.in.: Glamour, niemieckim Vogue czy japońskim Nylon[2]. Dwukrotnie zwyciężyła w plebiscycie Modne Kreacje 2012 podczas Warsaw Fashion Street 2012 w kategoriach: Blog Mody oraz Modna Kreacja 2011.[potrzebne źródło] Blog Maffashion znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika Press, wyprzedzając tym samym Make Life Easier autorstwa Kasi Tusk[9]. Jako jedna z czterech wyróżnionych blogerek z całego świata wzięła udział w kampanii młodzieżowej marki odzieżowej Bershka[10]. W 2013 roku otrzymała statuetkę Glam Awards w kategorii Blogerka Roku[11], a w czerwcu tego samego roku została wyróżniona tytułem Człowieka Roku Internetu 2013, który przyznawany był przez Internet2K13[12]. W tym samym miesiącu udzieliła wywiadu w internetowym talk-show 20m2 Łukasza Łukasza Jakóbiaka[13]. Poznali się w jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego, którego byli gośćmi, razem z aktorką Katarzyną Bujakiewicz[14]. Od tego samego roku jest także narratorką serialu Miłość na Bogato, emitowanego przez stację VIVA Polska[15].
Firma odzieżowa

Posiada własną markę odzieżową Staff by Maff założoną na początku 2012 r. Projekt powstał w duecie z projektantką, Martą Gajewską[16]. SBM jest na 8. miejscu najbardziej lubianych marek odzieżowych na Facebooku. Ubrania sygnowane pseudonimem blogerki można nabyć m.in. za pośrednictwem strony internetowej. Twarzą letniej kolekcji w 2013 r. oraz ambasadorką marki została piosenkarka i blogerka modowa Margaret[17].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 33 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *