Maciej Zakościelny i Paulina Wyka będą mieli drugie dziecko?


Maciej Zakościelny już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem! Partnerka aktora, Paulina Wyka, znów spodziewa się dziecka. Który miesiąc? Wiemy już, kiedy dziecko przyjdzie na świat!
Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! Jak udało się ustalić Gali, Wyka znów jest w ciąży. Co prawda para na razie nie potwierdziła tych radosnych doniesień, ale wiemy już, że pierwsze dziecko aktora i modelki, które przyszło na świat 29 czerwca 2016 roku, już wkrótce doczeka się rodzeństwa. Sprawdź, kiedy to nastąpi!
Kiedy drugie dziecko Macieja i Pauliny przyjdzie na świat? Partnerka i matka pierwszego dziecka gwiazdy „Dlaczego nie!”, „Tylko mnie kochaj” oraz serialów „Czasy honoru” i „Diagnoza” jest już w czwartym miesiącu ciąży. To oznacza, że drugie dziecko pary urodzi się już na przełomie kwietnia i maja 2018 roku.
źródło: gala.pl
Kilka słów o Paulinie
Paulina Wyka to 32-letnia (2017) modelka pracująca dla tej samej agencji co między innymi Magdalen Frąckowiak. Ciemnowłosa piękność mierzy 177 cm wzrostu i może się pochwalić obłędnymi wymiarami 82-61-88.
Kilka słów z Wikipedii o Macieju
Maciej Gracjan Zakościelny (ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.
Pierwszą rolę dostał w serialu Plebania, gdzie zagrał Marka Bednarka. Później wystąpił m.in. w Sforze (jako wspólnik Lipskiego), Na jelenie (Emil) oraz w serialu Samo Życie (jako Antoni Knapik). Widzowie mogli go też oglądać w trzech przedstawieniach Teatru Telewizji: Sesja castingowa, Książę nocy oraz 1 września. Jako Igor, kolega serialowego Tomka, zagrał w Na dobre i na złe. W Starej baśni zagrał Wramota, swoją pierwszą rolę kostiumową.
W 2004 roku na łódzkim festiwalu szkół teatralnych otrzymał nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję. Następnie dołączył do zespołu Teatru Współczesnego. Grał w sztukach Udając ofiarę oraz Porucznik z Inishmore. Również w 2004 roku zaczął pracę nad serialem telewizji TVN Kryminalni, wcielając się w postać podkomisarza Marka Brodeckiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz