Maciej Szaciłło ma nową dziewczynę


maciej-szacilloWydawało się, że po rozwodzie z Moniką Mrozowską Maciej Szaciłło długo nie zaufa kobiecie. Ale właśnie to zrobił.

Kiedy w 2012 roku znana z serialu „Rodzina zastępcza” aktorka, po dziewięciu latach zgodnego pożycia, oświadczyła mężowi, że odchodzi do innego mężczyzny, świat mu się zawalił.
„Straciłem grunt pod nogami” – mówił, dodając, że gdy pierwszy szok minął, wezbrały w nim uczucia gniewu i żalu – być może to właśnie wtedy stwierdził, że nie usiądzie z nią przy jednym stole w Boże Narodzenie, mimo iż mają dwie wspólne córki Karolinę (11) i Jagodę (4).
Później ukojenia szukał w imprezach i alkoholu. Najlepszym lekarstwem okazał się, jak zwykle w takich przypadkach, czas. W końcu Maciej zaakceptował trudną sytuację, w jakiej się znalazł.
Co więcej – poczuł w stosunku do Moniki wdzięczność za dwie piękne córki i wspólnie spędzone lata oraz za to, że odchodząc, nadała zupełnie nowy bieg jego życiu.
„Przezwyciężyłem żal, rozgoryczenie i doceniłem, jak wiele dzięki naszemu rozstaniu dowiedziałem się o sobie” – twierdzi. Dziś Monika i Maciej są już ponad rok po rozwodzie.
Ona układa sobie życie z kamerzystą Sebastianem Jaworskim. On obecnie robi karierę jako kucharz i też nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet. Ostatnio paparazzi przyłapali go z jedną z nich.
„Nie wiemy, kim jest kobieta, z którą związał się Maciej, gdyż mimo licznych prób nie udało nam się z nim skontaktować. Ale niewykluczone, że wywodzi się ze środowiska, które po rozstaniu z Moniką nauczyło go, jak łączyć duchowość z materialnym aspektem życia” – czytamy w „Twoim Imperium”.
źródło: pomponik.pl
Tagi: [semantic_tags]

(Odwiedzono 233 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *