Maciej Szaciłło i Karolina Kopocz planują ślub


szacillo-kopoczMonika Mrozowska i Maciej Szaciłło chętnie pojawiali się razem w programach śniadaniowych i na bankietach, doczekali się także dwóch córek. Niestety, ich związek należy już do przeszłości.

Aktorka znana z Rodziny zastępczej nie rozpaczała po rozstaniu. Po zaledwie trzech miesiącach od rozwodu Monika zaręczyła się z operatorem Dzień Dobry TVN, Sebastianem Jaworskim.

Okazuje się, że nie tylko celebrytka szybko ułożyła sobie życie prywatne. Do sieci trafiły właśnie fragmenty wywiadu przeprowadzonego przez Dorotę Wellmann i Marcina Prokopa z Maciejem oraz… jego przyszłą żoną.

Para poznała się w nietypowy sposób. Kiedy wszystkie media mówiły o rozstaniu Mrozowskiej z mężem, wielu dziennikarzy chciało skontaktować się z Szaciłłą. Ten zgodził się wyłącznie na jedną rozmowę, podczas której poznał Karolinę Kopocz.

Maciej zgodził się od razu. Już po dwóch godzinach robiliśmy wywiad. Notabene był to mój ostatni wywiad dla tego magazynu. Pojechałam do niego od razu, bez makijażu, w wyciągniętej szarej bluzie. Byłam w nieciekawym momencie w swoim życiu – opowiedziała kobieta.

Zdaniem Maćka, to było prawdziwe przeznaczenie.

Wielu dziennikarzy do mnie dzwoniło. Ja zawsze mówiłem “nie”. Jak Karolina zadzwoniła… To ja nie wiem, co się stało. Po prostu się zgodziłem. To był jakiś taki dziwny impuls – wyznał Szaciłło.

Co ciekawe, uczucie nie pojawiło się od razu. Dziennikarka borykała się z nadwagą i niską samooceną.

Na samym początku wyglądaliśmy jak Flip i Flap. Ja ważyłam 83, Maciek 64… – zdradziła Karolina.

Dzięki pomocy Macieja Karolinie udało się jednak zrzucić aż 20 kilogramów! Częste spotkania sprawiły, że para zakochała się w sobie do szaleństwa. Były mąż Mrozowskiej potwierdził, że w niedługim czasie planują ślub.

Szaciłło i Kopocz właśnie promują napisaną wspólnie książkę o zdrowym stylu życia.
źródło: nocoty.pl

Biografia Macieja

Dla wielu widzów TVN Maciej Szaciłło może kojarzyć się z porannym programem tejże stacji, „Dzień Dobry TVN”. To właśnie tam pokazuje swoje umiejętności kucharskie, których może mu pozazdrościć niejeden zawodowy kucharz gotujący dla największych restauracji w tym kraju. Dodatkowo prowadzi blog kulinarny, który znaleźć możecie pod adresem 1000stopni.pl.
Zanim jednak został kucharzem i znaną medialną osobą, zajmował się prowadzeniem pracowni ceramicznej, w której – jak sam pisze na swoim blogu – tworzył porcelanowe lampy, ręcznie malowane kafelki porcelitowe i kolorowe umywalki czy unikatowe naczynia. Samego gotowania zaczął uczyć się od swojej babci, po czym podpatrywał w pracy najlepszych szefów kuchni z całego świata. Następnie zajął się wydawaniem swoich kucharskich książek. Aktualnie na rynku dostępne są trzy: „Prze­myt­ni­k mar­chewki, groszku i socze­wicy”, „Fajna babka, ale cia­cho” oraz „Prze­myt­ni­k na waka­cjach”.
źródło: mowimyjak.pl

Biografia Karoliny

Karolina Kopocz pochodzi z Rybnika. Oprócz zdrowej kuchni pasjonuje się m.in jogą, nurkowaniem, podróżami oraz medytacją. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie.
Kopocz razem z Maćkiem Szaciłło prowadzą detoksy wyjazdowe, warsztaty kuchni intuicyjnej, wykłady o emocjach i przełożeniu ich na zdrowie i życie. Dodatkowo Karolina pisze teksty dla takich magazynów, jak “Sens”, “Wysokie Obcasy”, “Coaching”, “Focus”, czy “Magazyn Świąteczny”. Napisała książkę “Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni”.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono 764 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *