Macaulay Culkin i Brenda Song są razem


A jednak! Plotki na temat związku Macaulaya Culkina (37 l.) z aktorką Brendą Song (29 l.) okazały się prawdą! Aktor ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. W 1998 roku poślubił aktorkę Rachel Miner, jednak byli ze sobą tylko 2 lata.

Po rozwodzie związał się z obecną żoną Ashtona Kutchera, Milą Kunis. Niestety, po ośmiu wspólnych latach podjęli decyzję o rozstaniu.

Kolejną kobietą w życiu Culkina była aktorka Jordan Lane Price, jednak po kilku miesiącach uczucie się wypaliło.

Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że aktor widywany jest u boku gwiazdki Disneya, Song.

Okazuje się, że aktorzy faktycznie są razem! Para została przyłapana razem w Paryżu, gdzie spacerowali w czułych objęciach.

Pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowa dziewczyna, partnerka, nowy chłopak, partner

Kilka słów z Wikipedii o Brendzie

Brenda Song (ur. 27 marca 1988 w Carmichael) – amerykańska aktorka i piosenkarka pochodzenia azjatyckiego (ojciec Brendy jest Hmongiem, natomiast matka Tajką adoptowaną przez rodzinę Hmongów).

Swoją karierę w show biznesie rozpoczynała od dziecięcej modelki. Po wielu reklamach i rolach telewizyjnych w 2001 roku otrzymała nagrodę Young Artist Award za rolę Samanthy Kwan w filmie The Ultimate Christmas Present (2000) tym samym był to jej debiut w filmie Disneya. Po tym sukcesie zaczęła występować w fabularnych filmach dla młodzieży, w tym Magiczne buty (2002) czy Poszlaka (2002).

W 2005 roku została nominowana do nagrody Emmy za rolę London Tipton w serialu Nie ma to jak hotel. Została również nominowana do nagrody Asian Excellence w kategorii najlepszej aktorki w serialu komediowym. W 2006 roku Brenda przez magazyn Cosmogirl została nazwana Królową Disneya ze względu na jej aktorski wkład w kanał[1].

Kilka słów z Wikipedii o Macaulay’u

Macaulay Carson Culkin (ur. 26 sierpnia 1980 w Nowym Jorku) – amerykański aktor i muzyk. Międzynarodową sławę przyniosła mu rola Kevina McCallistera w filmach Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku.

Przodkowie Macaulaya od strony ojca pochodzili z Irlandii, Niemiec, Anglii, Szwajcarii i Francji. Christopher Culkin w dzieciństwie również był aktorem i występował na Broadwayu. Aktorstwem zajęła się także jego siostra Bonnie Bedelia, która zrobiła karierę filmową. Matka natomiast pochodziła z Dakoty Północnej i posiadała niemiecko-norweskie korzenie. Z Christopherem była związana od 1974 roku, jednak para nigdy nie wzięła ze sobą ślubu. Doczekali się siódemki dzieci: Shane’a (1976), Dakoty (1978–2008), Macaulaya (1980), Kierana (1982), Quinn (1984), Christiana (1987) i Rory’ego (1989). 10 grudnia 2008 roku Dakota została potrącona przez samochód i zmarła w szpitalu w Los Angeles z powodu rozległych obrażeń[6].

Poza Macaulayem swoich sił w aktorstwie próbowali także Christian i Quinn, ale bez większych rezultatów. Lepiej powiodło się natomiast jego dwóm młodszym braciom Kieranowi i Rory’emu, którzy nadal występują w filmach.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 150 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *