Louis Tomlinson i Danielle Campbell są razem?


Tomlinson i CampbellLouis Tomlinson, wokalista najpopularniejszego obecnie boys bandu na świecie, wpadł z ledwo co poznaną stylistką z Los Angeles. Chociaż ciąża była całkowitą wpadką, postanowił nadal spotykać się z Brianą Jungwirth i próbować wychować z nią dziecko.

Jak jednak donoszą media za oceanem, związek z rozsądku jednak się nie udał. Tomlinson porzucił matkę swojego pierwszego potomka jeszcze przed porodem. Na dodatek już znalazł sobie nową dziewczynę.

Rzucił ją. Briana będzie rodzić w styczniu. Miała nadzieję, że później Louis się jej oświadczy. Nie tego się spodziewała – relacjonuje informator magazynu Life&Style. Próbowali naprawić swoje relacje, Louis przedstawił ją nawet swojej matce. Chociaż ich związek się nie udał, nie będzie się migał od płacenia alimentów i zadba o przyszłość swojego dziecka.

Młody gwiazdor nie marnował jednak czasu i pocieszenie znalazł już ponoć w ramionach aktorki Danielle Campbell. Ciekawe, czy tym razem będzie ostrożniejszy.
źródło: pudelek.pl

Biografia Danielle

Danielle Campbell (ur. 30 stycznia 1995 w Chicago) – amerykańska aktorka znana z roli Jessiki Olson w filmie Randka z gwiazdą.

Kariera
Została odkryta przez agenta Disneya podczas wizyty u fryzjera w Chicago. Jej pierwszą poważną rolą była postać Gracey Hollander, w którą wcieliła się w czterech epizodach serialu Prison Break. W 2008 zagrała Darlę w filmie The Poker House. W 2010 pojawiła się w filmie wytwórni Disneya Starstruck (Randka z gwiazdą) oraz podpisała umowę zobowiązującą ją do dalszej współpracy z wytwórnią.

Filmografia

Rok Film Rola Epizody
2006–2007 Prison Break Gracey Hollander 4 odcinki
2008 The Poker House Darla
2010 Randka z gwiazdą Jessica Olson
Zeke i Luther Dina 1 odcinek
2011 Bal maturalny (Prom) Simone Daniels
2013 The Originals Davina

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Louisa

Louis William Tomlinson (urodzony jako Louis Troy Austin; 24 December 1991) jest angielskim piosenkarzem pop, autorem tekstów i aktorem, znany jako członek boysbandu One Direction. Wzrost: 1,72 m. Rodzice: Troy Austin i Johannah Poulston. Rodzeństwo: Phoebe Tomlinson, Daisy Tomlinson.

(Odwiedzono 235 razy, 1 wizyt dzisiaj)