Lindsay Lohan i Egor Tarabosov zaręczyli się


Lohan i TarabosovRosyjski miliarder oświadczył się Lindsay Lohan (29 l.)!
O związku aktorki z niejakim Egorem Tarabosovem (22 l.) media donosiły na początku marca. Co ciekawe, parze udało się ukryć fakt, że są razem przez dobrych kilka miesięcy.
Jak donoszą zagraniczne media, młody miliarder jest tak zakochany w Lohan, że postanowił jej się oświadczyć! Na jednym ze zdjęć na Instagramie aktorki można zauważyć okazały pierścionek na jej palcu. Celebrytka nie rozstaje się ze swoją błyskotką ani na chwilę. Na jednej z ostatnich imprez także z dumą prezentowała pierścień.
Nie wiadomo jeszcze, kiedy para planuje się pobrać. Przypomnijmy, że aktorka ma dość burzliwą przeszłość, nie tylko w sferze prywatnej, ale także uczuciowej. Tabloidy do dziś wypominają jej ekscesy alkoholowe. Jakiś czas temu wyciekła także lista jej sławnych kochanków, którą kiedyś spisała. Było na niej kilkadziesiąt nazwisk!
Miejmy nadzieję, że teraz faktycznie się ustatkuje i w końcu ułoży sobie życie.
źródło: pomponik.pl
Biografia Lindsay
Lindsay Morgan Lohan, pseudonim Linds lub LiLo (ur. 2 lipca 1986 w Nowym Jorku[1][2]) – amerykańska aktorka i wokalistka pop-rockowa.
Rodzina
Lindsay urodziła się jako pierworodne dziecko biznesmena Michaela Lohana i jego żony, nauczycielki tańca Diny Lohan. Rok później urodził się jej młodszy brat – Michael Lohan Jr. (ur. 16 grudnia 1987), siedem lat potem – Aliana Lohan oraz dziesięć lat – młodszy brat Dakota 'Cody’ Lohan (ur. 1996).
Kariera
Lohan zaczęła pracować już w wieku trzech lat, występując w spocie reklamowym firmy Ford, a następnie w innych licznych reklamach telewizyjnych. Najpopularniejszą z nich była znana do dziś reklama Pizza Hut. Następnie zdobyła rolę w serialu Inny świat, gdzie występowała w latach 1996-1997. Sławę przyniosła jej podwójna rola sióstr Hallie Parker i Annie James w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom z roku 1998. Na castingu pokonała m.in. Scarlett Johansson.
Aż do 2002, kiedy zagrała u boku Jamie Lee Curtis w remake’u komedii Disneya Zakręcony piątek, można ją było oglądać jedynie w produkcjach telewizyjnych. Dzięki roli w tym filmie Lohan zdobyła nagrodę za najlepszą rolę przełomową na ceremonii rozdania nagród ekranowych MTV. Filmy takie jak Wredne dziewczyny czy Garbi – superbryka ugruntowały jej pozycję w przemyśle filmowym. W 2007 Lohan zagrała w filmach Rozdział 27 i Wiem, kto mnie zabił, które okazały się komercyjną porażką. W 2008 roku otrzymała Złotą Malinę w kategorii najgorsza aktorka za rolę we Wiem, kto mnie zabił. W 2012 roku zagrała Elizabeth Taylor w telewizyjnym filmie biograficznym Liz i Dick.
Podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Casablanca Records (2004–2007), zaś od 2008 związała się z wytwórnią Motown. Jako piosenkarka wydała dwa albumy: Speak (2004; platynowa płyta) i A Little More Personal (2005). W roku 2007 zaczęła pracować nad nowym albumem Spirit In The Dark, którego oficjalna data wydania była przekładana, ostatnio na 30 marca 2009[3]
Życie prywatne
Jako nastolatka spotykała się z piosenkarzem Aaronem Carterem. W latach 2004–2005 Lindsay Lohan spotykała się z aktorem Wilmerem Valderramą, w 2005 z aktorem Jaredem Leto, z reżyserem Brettem Ratnerem w 2006, z piosenkarzem Ryanem Adamsem i z mistrzem olimpijskim Shaunem White’em, a w 2007 z synem legendarnego piłkarza Manchesteru United, Calumem Bestem, oraz z aktorem Jude’em Lawem. W latach 2008-2009 spotykała się z didżejką Samanthą Ronson[4][5].
Pod koniec 2006 Lohan zdecydowała się na uczestniczenie w spotkaniach Anonimowych Alkoholików[6]. Według magazynu Vanity Fair, cierpi ona również na problemy związane z anoreksją oraz nadużyciem narkotyków (sama Lohan temu zaprzeczyła).
6 lipca 2010 roku Lohan została skazana prawomocnym wyrokiem na 90 dni więzienia za złamanie wcześniejszych postanowień sądów mających ją zmusić do leczenia oraz zakazu prowadzenia pojazdów. Po odsiedzeniu kary Lohan musiała kolejne 3 miesiące spędzić w klinice odwykowej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
tagi: Tarabasov