Liam Payne i jego dziewczyna: kryzys w związku?


W związku Cheryl Cole (34 l.) i Liama Payne’a (24 l.) ponoć nie dzieje się najlepiej… Kiedy wyszło na jaw, że para spotyka się ze sobą, wiele osób twierdziło, że ich związek nie przetrwa próby czasu.
Gdy jednak w marcu ubiegłego roku na świat przyszedł ich synek Bear, większość dała się przekonać, że tworzą zgodną parę.
Niestety, teraz wyszło na jaw, że owszem, sielanka w ich związku była, ale tylko przez kilka miesięcy.
Jak donosi „The Sun”, para przestała się ze sobą dogadywać i rozstanie ponoć jest tylko kwestią czasu.
Podobno główną przyczyną takiego stanu rzeczy są ciągłe wyjazdy Liama i tym samym brak czasu na pielęgnowanie związku.
Mamy nadzieję, że uda im się jednak dogadać i pokonają kryzys.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Liamie
Liam James Payne (ur. 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton[1]) – brytyjski piosenkarz, autor tekstów, wokalista boysbandu One Direction. Jest synem Karen i Geoffa Payne’ów[2]. Ma dwie starsze siostry Nicole i Ruth[2].
Liam wziął udział w castingu w 2008 roku w brytyjskiej wersji X Factor, niestety nie przeszedł do następnego etapu i odpadł. W 2010 roku Payne wrócił do programu X Factor, by jeszcze raz spróbować swoich sił. Udało mu się i razem z czterema innymi uczestnikami (Niall Horan, Louis Tomlinson, Harry Styles, Zayn Malik) stali się zespołem One Direction. W finale zespół zajął trzecie miejsce, lecz ze względu na odniesiony sukces medialny otrzymał kontrakt z wytwórnią muzyczną Syco Music.
Kilka słów z Wikipedii o Cheryl
Cheryl Ann Tweedy, primo voto Cole, secundo voto Fernandez-Versini (ur. 30 czerwca 1983 w Newcastle upon Tyne[1]) – angielska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka i osobowość telewizyjna.
W wieku czterech latach zaczęła trenować taniec. Jej pierwsze zetknięcie z show-biznesem nastąpiło w wieku siedmiu lat, gdy wystąpiła w reklamie dla British Gas. W wieku dziewięćiu lat dostała się do szkoły baletowej The Royal Ballet School. W dzieciństwie startowała w wielu konkursach piękności, uzyskując między innymi takie tytuły jak: „Najbardziej atrakcyjna dziewczyna w Metrocentre” czy „Miss Nastolatek Newcastle”. W latach 1994–1999 uczęszczała do Walker Comprehensive School w Newcastle. W trakcie szkoły była dwa razy zawieszona w prawach ucznia za bójki z uczniami oraz przeklinanie.
źródło: pl.wikipedia.org