Leonardo DiCaprio i jego była dziewczyna wrócili do siebie?

Wygląda na to, że Leonardo DiCaprio (42 l.) i Toni Garrn (25 l.) odbudowali swoje uczucie! Aktor i modelka byli parą około cztery lata temu. Ich związek trwał półtora roku.
Po rozstaniu oboje zaczęli dość szybko układać sobie życie z nowymi partnerami.
DiCaprio wpadł w sidła romansów z kolejnymi modelkami, Garrn z kolei związała się z koszykarzem Chandlerem Parsonsem.
Od jakiegoś czasu oboje są singlami.
Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że chyba nie mogą bez siebie żyć i postanowili do siebie wrócić!
Skąd takie plotki? Jak donosi portal TMZ, aktor i modelka bawili się ostatnio razem na imprezie w Nowym Jorku, a z klubu wyszli, trzymając się za ręce.
Kiedy jednak dostrzegli paparazzich, rozdzielili się.
pomponik.pl oraz twitter.com

Biografia Leonardo
Leonardo Wilhelm DiCaprio (ur. 11 listopada 1974 w Los Angeles) – amerykański aktor filmowy, laureat Oscara 2016[1].
Urodził się w Los Angeles w Kalifornii jako jedyne dziecko Irmelin Indenbirken (urodziła się w Niemczech, a do USA przeprowadziła w 1950 z Oer-Erkenschwick) oraz George’a DiCaprio, który był w połowie Włochem, a w połowie Niemcem. Matka Irmelin – Helene – urodziła się w Rosji jako Jelena Smirnowa[2][3].
DiCaprio zadebiutował na ekranie w wieku 5 lat w serialu Romper Room. Później występował w reklamówkach. Oficjalnie za jego pierwszą ważną rolę uznaje się występ w filmie Critters 3. W 1993 zdobył rolę w filmie Chłopięcy świat u boku Roberta De Niro. Przełomem w karierze była rola upośledzonego chłopca w filmie Co gryzie Gilberta Grape’a, za którą został nominowany do Oscara jako najlepszy aktor drugoplanowy. Potem jako dwudziestodwuletni chłopak zagrał w filmie Romeo i Julia. Natomiast największym jego sukcesem był film pod tytułem Titanic wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, który zdobył 11 Oscarów. Zagrał w nim rolę głównego bohatera – Jacka Dawsona.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Toni
Toni Garrn, właściwie Antonia Garrn (ur. 7 lipca 1992) – niemiecka modelka.
Toni Garrn urodził się jako Antonia Garrn w Hamburgu. Jej ojciec pracował dla rafinerii ropy naftowej, a matka prowadziła firmę. Ma starszego brata, Niklasa, który jest również modelem. Gdy Garrn miała dwa lata, przeniosła się z rodziną do Londynu, a później do Aten, gdy miała lat szesć. W wieku 10 lat przeniosła się z powrotem do Hamburga z rodziną. Gdy Garrn miała 13 lat, została odkryta przez Claudię Midolo, właścicielkę niemieckiej agencji modelek Modelwerk podczas 2006 FIFA World Cup w swoim rodzinnym mieście, a następnie podpisała kontrakt z agencją New York Women Management.
Toni Garrn zadebiutowała na pokazie Calvina Kleina na wiosnę/lato 2008. Z tą marką podpisała również kontrakt na wyłączność. Na sezon wiosna/lato 2009 pojawiła się w kampaniach najbardziej prestiżowych domów mody na świecie: Prada, Fendi, Etro, Chloé, Versace Versense Fragrance, Emporio Armani, Hugo Boss oraz Shiseido.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz