Lady Gaga i Christian Carino są razem?


Lady-Gaga-i-CarinoLady Gaga (30 l.) pocieszyła się już po rozstaniu z Taylorem Kinneyem (35 l.)!
Piosenkarka i aktor byli parą przez kilka lat. W Walentynki 2015 roku zaręczyli się.
W lipcu ubiegłego roku ku zaskoczeniu wielu media poinformowały, że para rozstała się. Lady Gaga osobiście odniosła się do tych pogłosek, informując, że po prostu „postanowili trochę od siebie odpocząć”.
Zapewniła także, że nie zamierzają zrywać ze sobą kontaktu i niezależnie od wszystkiego nadal pozostaną serdecznymi przyjaciółmi.
Niestety, jak się później okazało, ich związku nie dało się uratować.
Jesienią ubiegłego roku media donosiły, że Kinney prawdopodobnie ma nową dziewczynę. Teraz z kolei dowiadujemy się, że również Lady Gaga zdążyła się już pocieszyć!
Jej nowym domniemanym partnerem według „Us Weekly” jest artysta Christian Carino (30 l.).
Ukochany towarzyszył jej podczas finału Super Bowl, podczas którego mogliśmy podziwiać jej występ. Przed rozpoczęciem wydarzenia para robiła sobie zdjęcia na murawie, nie szczędząc sobie przy tym czułości.
Pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
Biografia Lady Gagi
Lady Gaga, właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka pop, autorka piosenek[4] oraz aktorka, wokalistka zespołu Stefani Germanotta Band (1999–2006)[5]. Ambasadorka dobrej woli UNICEF. Nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza piosenka. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w serialu American Horror Story.
Germanotta urodziła się w Nowym Jorku. Jest córką włoskiego przedsiębiorcy branży IT, Josepha Germanotty pochodzącego z Lombardii oraz asystentki w firmie telekomunikacyjnej – Cynthii Germanotty, która jest Amerykanką pochodzącą z New Jersey[6]. Oboje są amerykańskiego i włoskiego pochodzenia[7][8]. Ma również młodszą siostrę Natali Germanottę.
Jako dziecko uczęszczała do szkoły katolickiej Convent of the Sacred Heart[9]. Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku czterech lat. Pierwszą balladę skomponowała, gdy miała 13 lat, a już rok później rozpoczęła granie koncertów przed publicznością[10]. W wieku siedemnastu lat uzyskała wcześniejszy dostęp na nowojorski uniwersytet Tisch School of the Arts, gdzie studiowała muzykę. Rozwijała swoje zdolności pisarskie tworząc eseje i teksty analityczne dotyczące takich tematów jak sztuka, religia czy polityka[11]. Po pewnym czasie przerwała naukę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz