Krzysztof Ibisz: czemu rzadko pokazuje się ze swoją partnerką?


Ibisz i MadejskaKrzysztof Ibisz i Patrycja Madejska są ze sobą od kilku lat. Ibisz nieczęsto chwali się swoją uroczą partnerką. Ostatnio jednak zrobił wyjątek. Razem z Patrycją pojawił się na jednej z imprez – były wspólne zdjęcia, pozowanie na czerwonym dywanie. Niestety, szerokie uśmiechy rozdawał jedynie Ibisz. Jego ukochana wydawała się nieco spięta. Czy to dlatego tak rzadko bywa na wydarzeniach związanych z show-biznesem?
Ibisz i Madejska są ze sobą już od 5 lat. Swój związek raczej chronią przed mediami – dziewczyna u boku prezentera publicznie pokazuje się zaledwie co kilka miesięcy. W ten sposób zakochani dają znać, że wciąż są razem?
Każde wspólne wyjście tej dwójki sprawia, że ożywają plotki o rychłym małżeństwie Ibisza. Ślub z Patrycją byłby dla Krzysztofa już trzecim! Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler. Para rozwiodła się w 2004 roku po 6 latach związku. Z Anną Nowak Ibisz ożenił się w 2005 roku, a rozwiódł w 2009. Obie byłe żony dziennikarza są pracują w show-biznesie. Patrycja odbiega od tego schematu – jej praca zawodowa związana jest z zarządzaniem.
Czy Ibisz i jego znacznie młodsza partnerka w końcu staną na ślubnym kobiercu? Jakiś czas temu mówiło się, że nieco ponad 30-letnia Patrycja skupia się raczej na karierze. Może w końcu przyjdzie czas na zamążpójście? Zgrabna, szczupła dziewczyna dziennikarza w sukni ślubnej wyglądałaby fantastycznie.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Krzysztofa
Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, aktor, właściciel firmy producenckiej i poseł na Sejm RP I kadencji.
W 1984 ukończył LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie, a w 1988 studia na kierunku artystycznym na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 został absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego[1].
W 1987 debiutował jako aktor teatralny w roli Ryjka w adaptacji sztuki Sen nocy letniej w stołecznym Teatrze Ochoty. W latach 1988–1993 był aktorem Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa. W 2010 wystąpił w sztuce I tak Cię kocham wystawionej w prywatnym Teatrze Kamienica[2].
W latach 1991–1993 był posłem na Sejm I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Należał do tzw. frakcji Małe Piwo, przekształconej w Koło Poselskie „Spolegliwość”, następnie zasiadał w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”[3]. Nie ubiegał się o reelekcję.
W latach 1993–1996 pracował w Telewizji Polskiej. Pierwszym prowadzonym przez niego programem był Klub Yuppies, następnie Czar Par, Pomidor, Przyjaciele, Sopot Festival (1993 i 1996), XXXI Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w 1994, wybory Miss Polonia (1995–1997), Rozmowy Jedynki oraz Studio Jedynki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)