Królikowski i Sawczuk na wakacjach


Krolikowski SawczukŻycie uczuciowe Antoniego Królikowskiego do zeszłego roku dostarczało prasie tematów do plotek. Wszystko dlatego, że kobiety przy boku aktora zmieniały się – zdaniem mediów – jak w kalejdoskopie. W bardzo krótkich odstępach czasu pisano o związkach młodego gwiazdora m.in. z Samuelą Górską, Joanną Jarmołowicz czy Laurą Breszką.

Wiosną zeszłego roku zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia Antoniego w towarzystwie młodziutkiej Kasi Sawczuk: finalistki czwartej edycji programu “The Voice of Poland”, znanej również z takich seriali, jak “Hotel 52” czy “Czas honoru”.

Wszystko wskazuje na to, że ich związek jest poważny. W Internecie chętnie i często zamieszczają zdjęcia dokumentujące wspólnie spędzone chwile. Okazują sobie na nich czułość, obejmując się i całując. Związek wyraźnie im służy – oboje wydają się tryskać pozytywną energią i uśmiechami.

Antoni na Instagramie pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji na Krecie. Na zdjęciu na pierwszym planie znajduje się on i jego dziewczyna, natomiast w wodzie widać mamę Antka, aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Towarzyszy jej dwójka dzieci: 14-letnia Marcelina i 9-letni Ksawery.
źródło: gala.pl

Biografia Antoniego

Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor i producent filmów niezależnych.
Jest najstarszym synem pary polskich aktorów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Ma czwórkę młodszego rodzeństwa Jana (ur. 1992), Julię (ur. 1999), Marcelinę (ur. 2001) i Ksawerego (ur. 2007). Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem ze swoją mamą odebrał nagrodę filmową Srebrne Jabłko, a w 2008 roku ukończył XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. W 2009, 2010 oraz 2012 roku wystąpił w programie Kocham Cię, Polsko!.

W 2010 roku wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia, do którego muzykę skomponował jego brat, Jan[1].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 202 razy, 2 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *