Kristen Stewart i St. Vincent są razem?


stewart-i-st-vincentOd chwili zerwania z Robertem Pattinsonem Kristen Stewart wielokrotnie podkreślała, że to u boku kobiety czuje się naprawdę szczęśliwa i spełniona. Pod koniec 2014 roku Kristen związała się Alicią Cargile i w wywiadach opowiadała, że właśnie znalazła miłość swojego życia. Przy okazji skarżyła się, że związki z mężczyznami nigdy nie należały do udanych.
Stewart nie należy do grona celebrytek przechwalających się swoim życiem prywatnym, jednak jakiś czas temu przyznała, że planuje wziąć ślub z Cargile. Niedawno jednak zagraniczne media zaczęły rozpisywać się o kryzysie w ich związku.
Podobno to właśnie wtedy w życiu Stewart pojawiła się artystka Annie Clark, znana jako St. Vincent. Clark to była partnerka Cary Delevingne. Dziewczyny niedawno rozstały się, a powodem miało być napięte życie zawodowe Cary.
Teraz okazuje się, że Kristen i Annie łączy coś więcej. Miesiąc temu paparazzi przyłapali je na wspólnym lunchu. Choć oficjalnie żadna z nich nie przyznała się do tych rewelacji, amerykańskie media twierdzą, że są ze sobą w związku.
Pasują do siebie?
źródło: pudelek.pl
tagi: nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Kristen
Kristen Jaymes Stewart (ur. 9 kwietnia 1990 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, powszechnie znana przede wszystkim z roli Belli Swan w serii Zmierzch. Stewart wystąpiła ponadto w takich produkcjach, jak m.in.: Azyl (2002), Ucieczka w milczenie (2004), Zathura (2005), W świecie kobiet (2007), The Runaways (2010) oraz Królewna Śnieżka i Łowca (2012). W 2010 roku została nagrodzona statuetką Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) dla wschodzącej gwiazdy.
Urodzona w Los Angeles, spędziła część dzieciństwa w Kolorado. Jej ojciec, John Stewart, jest producentem telewizyjnym, który pracuje dla telewizji FOX, a jej matką jest Jules Mann Stewart, która pracuje jako scenarzystka. Kristen ma trzech braci: rodzonego imieniem Cameron, oraz dwóch adoptowanych, których imiona brzmią Dana i Taylor. Jest surferką i żyje z rodziną w Los Angeles.
Stewart zagrała pierwszą mniejszą rolę w filmie Metamorfoza. Później ukazana w niezależnym filmie, Witamy w naszej dzielnicy, gdzie zagrała z Patricią Clarkson. W thrillerze Azyl zagrała ponurą diabetyczkę Sarah, córkę Meg. Stewart zebrała pozytywne oceny za tę rolę i za podobieństwo do Jodie Foster, grającej Meg (w którą pierwotnie miała się wcielić Nicole Kidman). Po sukcesie Azylu, Stewart w thrillerze Cold Creek Manor zagrała córkę Leah Tilson (Sharon Stone). Film okazał się porażką finansową.
Pierwszą główną rolę Kristen zagrała w komedii dla dzieci Łapcie tę dziewczynę. Najlepiej przyjętą rolą Kristen był udział w filmie Speak z 2004. Stewart, kiedy grała zgwałconą uczennicę pierwszej klasy szkoły średniej, miała tylko 13 lat. Rola była szczególnie trudna, ponieważ główna bohaterka ma bardzo mało kwestii mówionych. Stewart bardzo chwalono za świetne przedstawienie emocji nastolatki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Annie
Annie Clark (ur. 1982[1] w Tulsa[2]) – amerykańska multiinstrumentalistka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która także występuje i nagrywa jako St. Vincent. Jest byłą członkinią zespołu The Polyphonic Spree oraz koncertującym muzykiem w ramach tournée awangardo-folkowego artysty Sufjana Stevensa.
Annie Clark (jako Annie Clark lub St. Vincent) występowała jako support m.in. na koncertach The National, Television, Arcade Fire, Briertone, Andrew Bird, Jolie Holland, John Vanderslice, Midlake, Tracy + the Plastics, Tuck & Patti, Xiu Xiu, Death Cab for Cutie oraz Cristina Donà. Obecnie mieszka na Brooklynie.
Annie Clark urodziła się w mieście Tulsa w stanie Oklahoma[3]. Zaczęła grać na gitarze w wieku dwunastu lat, a jako nastolatka, krzątała się jako pomoc techniczna podczas tournée koncertowych duetu jazzowego Tuck & Patti, grupy jej wujka, znakomitego gitarzysty[4].
Wychowała się w Dallas i uczęszczała tamże do liceum, Lake Highlands High School, uzyskując „maturę” amerykańską w 2001[5].
Następnie studiowała w prestiżowej bostońskiej szkole muzycznej Berklee College of Music, jednak nie ukończyła studiów, i przerwała je po trzech latach[6]. W Bostonie poznała wielu nowoczesnych muzyków. Tam dołączyła do składu grupy The Polyphonic Spree[7].
W 2003, jeszcze podczas studiów na Berklee, wydała z innymi studentami minialbum pt. Ratsliveonnoevilstar[8].
W 2006 zauważona przez przedstawiciela biznesu muzycznego podczas koncertu dostała ofertę koncertowania jako multiinstrumentalistka w ramach tournée Sufjana Stevensa. W tym czasie wydała i sprzedawała po występach z zespołem Stevensa drugi minialbum pt. Paris Is Burning, który zawiera trzy utwory, w tym przeróbkę kompozycji Jacksona Browne’a pt. „These Days”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)