Kourtney Kardashian wróciła do byłego chłopaka


kardashian-disickKourtney Kardashian (37 l.) dała kolejną szansę ojcu swoich dzieci!
Celebrytka i jej partner życiowy, z którym ma troje dzieci, byli ze sobą przez dobrych kilku lat. Ich związek od początku był dość burzliwy, co zaowocowało licznymi kryzysami, a nawet krótkotrwałymi rozstaniami.

Latem ubiegłego roku, kiedy paparazzi przyłapali Disicka (33 l.) z jego byłą dziewczyną, najstarsza Kardashianka powiedziała w końcu „dość”.

Celebrytka wystawiła niewiernemu partnerowi walizki za drzwi i groziła, że będzie mu utrudniała kontakty z dziećmi.

Kiedy ochłonęła, ich relacje nieco się ociepliły. Teraz okazuje się, że Kourtney Kardashian postanowiła dać kolejną szansę Disickowi.

„Kourtney i Scott wrócili do siebie i próbują odbudować swoje uczucie” – twierdzi źródło „E!News”.

Dzieci pary, jak nietrudno się domyślić, są z tego powodu bardzo szczęśliwe.

Tej radości nie podzielają jednak fani Kardashianki, którzy w komentarzach piszą jej, że zasługuje na kogoś lepszego niż mężczyzna, który nadużywa alkoholu, wiecznie imprezuje i na dodatek w przeszłości ją zdradzał.
źródło: pomponik.pl

Biografia Kourtney

Kourtney Mary Kardashian (ur. 18 kwietnia 1979 w Los Angeles) – amerykańska celebrytka, modelka, businesswoman i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians) oraz Kourtney and Khloé Take Miami.

Urodziła się w Los Angeles jako dziecko adwokata Roberta Kardashiana i Kris Jenner (z domu Houghton). Ma ormiańskie (po ojcu) i holendersko-szkockie (po matce) korzenie. Jej matka rozwiodła się z jej ojcem w 1989 i w 1991 wyszła za mąż za olimpijczyka Bruce’a Jennera. Uczęszczała do katolickiej szkoły dziewcząt Marymount High School. Po ukończeniu szkoły wyjechała z Kalifornii do Dallas, gdzie przez dwa lata chodziła do Southern Methodist University. Stamtąd przeniosła się do Tucson w Arizonie, gdzie studiowała na Uniwersytecie Arizony zdobywając stopień w zakresie sztuk teatralnych. Jej znajomymi z klasy byli m.in. Nicole Richie, Heather Blair i Luke Walton.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 10 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *