Kourtney Kardashian nie wpuściła partnera do domu


kardashian-disickOjciec dzieci Kourtney Kardashian (37 l.) musi sobie szukać nowego lokum…
Choć Scott Disick (33 l.) na co dzień specjalnie się nie przemęcza, postanowił nieco odpocząć od sielanki rodzinnej.

Przypomnijmy, że celebryta jakiś czas temu wrócił do Kourtney, po tym jak przeszło rok temu wyrzuciła go z domu, gdy dowiedziała się, że rzekomo ją zdradza.

Niestety, trójka ich pociech krótko miała okazję cieszyć się obecnością taty w domu. Najstarsza Kardashianka bowiem znów wystawiła walizki za drzwi Disickowi i kazała mu sobie szukać nowego domu.

Wszystko przez to, że na urlopie znów ochoczo zabawiał się z różnymi kobietami, co wielokrotnie udokumentowali paparazzi.

„Nawet nie wpuściła go do domu. Uznała, że mógł pomyśleć o konsekwencjach zanim sięgnął po alkohol i przespał się z połową kobiet w Miami” – ujawnia jej koleżanka portalowi „The Hollywood Gossip”.
źródło: pomponik.pl

Biografia Kourtney

Kourtney Mary Kardashian (ur. 18 kwietnia 1979 w Los Angeles) – amerykańska celebrytka, modelka, businesswoman i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians) oraz Kourtney and Khloé Take Miami.

Urodziła się w Los Angeles jako dziecko adwokata Roberta Kardashiana i Kris Jenner (z domu Houghton). Ma ormiańskie (po ojcu) i holendersko-szkockie (po matce) korzenie. Jej matka rozwiodła się z jej ojcem w 1989 i w 1991 wyszła za mąż za olimpijczyka Bruce’a Jennera. Uczęszczała do katolickiej szkoły dziewcząt Marymount High School. Po ukończeniu szkoły wyjechała z Kalifornii do Dallas, gdzie przez dwa lata chodziła do Southern Methodist University. Stamtąd przeniosła się do Tucson w Arizonie, gdzie studiowała na Uniwersytecie Arizony zdobywając stopień w zakresie sztuk teatralnych. Jej znajomymi z klasy byli m.in. Nicole Richie, Heather Blair i Luke Walton.

Występuje w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians). Jest również współwłaścicielką butiku odzieżowego w Los Angeles „D-A-S-H”; w 2009, z siostrami Kim i Khloé, otworzyła kolejny butik w Miami. Razem z matką była również współwłaścicielką ekskluzywnego dziecięcego butiku w Los Angeles „Smooch”, jednak sklep został zamknięty[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *