Koroniewska i Dowbor spędzili miesiąc miodowy w Tajlandii


dowbor-koroniewskaJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor po swoim tajnym ślubie, który odbył się drugiego dnia świąt postanowili odpocząć w Tajlandii. Do wyjazdu przymierzali się od lat, ale ciągle uważali, że ich córka jest za mała na tak daleką podróż. Nie chcieli też skorzystać z propozycji mamy Maćka, Katarzyny Dowbor, by pojechali tylko we dwoje.
Pani Kasia namawiała Asię i Maćka, by zostawili Janinkę pod jej opieką, ale oni nie wyobrażali sobie tak długiego rozstania z córeczką – potwierdza w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomy pary. Asia i Maciek uwielbiają podróże. Już rok temu planowali zwiedzić ten egzotyczny zakątek, ale Janinka była za mała na tak daleką eskapadę.
Koroniewska i Dowbor mają na urlopie sporo do przemyślenia. Jak ujawnili ich znajomi, marzą o drugim dziecku. Za powodzenie tej decyzji kciuki trzyma mama Macieja.
Katarzyna ma nadzieję, że Asia i Maciek wrócą już we czworo – zdradza znajoma prezenterki. Ostatnio sporo mówiła znajomym o tym, że chciałaby znów zostać babcią i że jej dzieci dojrzały do decyzji o kolejnym maleństwie.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz