Klaudia Halejcio o rozstaniu z chłopakiem


Klaudia Halejcio (26 l.) i Tomasz Barański (36 l.) nie są już razem, a ich rozstanie wielu mogło zaskoczyć. Ich związek rozpadł się pod koniec zeszłego roku. Wygląda na to, że nieodwracalnie.
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Halejcio wyprowadziła się od Barańskiego, z którym snuła ślubne plany. Wciąż nie wiadomo, co takiego się stało, że gwiazda seriali postanowiła zakończyć ten związek. Ale wiemy już, że aktorka nie wróci do tancerza, choćby nawet bardzo o to zabiegał.

– Zapewniam, że nie mam czego mu wybaczać – powiedziała Klaudia w „Twoim Imperium”. – Z okresu, gdy byliśmy razem, zapamiętam same najlepsze chwile. Po prostu czasem bywa tak, że w związku jest już tak źle, że obie strony dochodzą do wniosku, że lepiej będzie się rozstać. I tak właśnie było w naszym przypadku.

Aktorka wyznała również, że w bardzo dobrym nastroju weszła w nowy rok, chociaż zaznaczyła, że jako singielka. Nie wyklucza jednak, że niedługo ponownie się zakocha. Czy będzie ostrożniejsza, wchodząc w nowy związek?

– Chyba każdy by był – odpowiedziała wymownie.

A co u Tomasza? Rzucił się w wir pracy. Nowej miłości na razie nie szuka, ale mówi, że do starej wracać już nie chce.
źródło: pomponik.pl

Biografia Tomasza

Tomasz Barański (ur. 19 grudnia 1980 w Kielcach) – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego.

Jest absolwentem zaocznych studiów licencjackich na kierunku wychowanie fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach[1].

Naukę tańca rozpoczął w wieku 10 lat w należącej do Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza Szkoły Tańca i Wdzięku „Step by Step” mieszczącej się w domu kultury „Sabat” na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach[2][3][4].

W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim[5]. Brał także udział w produkcji kilkunastu odcinków programu „Dance ma sens” reżyserowanego przez Leszka Kumańskiego[2].

Od 2002 roku współpracuje z formacją taneczną VOLT Agustina Egurroli, prowadzi również szkołę tańca „Revolution” w Józefowie[3][6]. Jest licencjonowanym instruktorem tańca sportowego ze specjalizacją jazzową[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Klaudii

Klaudia Halejcio (ur. 13 września 1990 w Warszawie) – polska aktorka telewizyjna i filmowa.

Studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna[1]. Gra od czwartego roku życia[2]. W latach 2000–2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości w Warszawie[3]. Znana głównie z seriali Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52[4][5][6]. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas, w reżyserii Rafała Wieczyńskiego[7].

Od 7 marca do 9 maja 2014 brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański[8], z którym zajęła ostatecznie czwarte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *