Kinga Rusin i jej partner są już po ślubie?

rusin-kujawaTabloidy w trakcie podróży Kingi Rusin (46 l.) i Marka Kujawy po Oceanii donosiły, że zakochani wrócą do kraju już jako małżonkowie. Jak to skomentowała Rusin?
Ostatnie dwa miesiące Kinga spędziła na wakacjach życia, co skrupulatnie opisywała na swoich portalach społecznościowych.
Dzięki temu media nie zapomniały o niej, bo trudno było nie pisać o tych wszystkich niesamowitych miejscach, które zwiedzała wraz z ukochanym.
Romantyczny wyjazd Rusin i prawnika pobudził wyobraźnię brukowców, które obwieściły, że w trakcie wyjazdu dojdzie do ważnego wydarzenia i zakochani wrócą już z obrączkami na palcu.
„Może ta romantyczna atmosfera rajskich wysp udzieli się dziennikarce i prawnikowi i jednak zdecydują się na cichy ślub pod palmami” – spekulowała „Fakt”.
Sama zainteresowana nie skomentowała jednak tych doniesień. Na prezentacji jesiennej ramówki TVN portal interia.pl postanowił zapytać ją o to, czy faktycznie jest już żoną Marka.
Kinga bardzo wymownie to skomentowała, pokazując swoje dłonie. Czy na jej palcu lśni złota obrączka? Nie. Zobaczcie sami na zdjęciu poniżej.

źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż?
Biografia Kingi
Kinga Rusin (ur. 9 marca 1971 w Warszawie[1]) – polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna.
Do TVP trafiła z castingu w 1992 roku. Była na trzecim roku italianistyki. Program, który miała prowadzić, nigdy nie powstał, ale została tam jako tłumaczka. Pracowała w redakcji programu Randka w ciemno. Następnie, na początku 1993 roku dołączyła do grona słynnych spikerów takich jak Edyta Wojtczak, Jan Suzin, Krystyna Loska, Bogumiła Wander, jako prezenterka oprawy dnia. W 1994 roku została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii „Odkrycie telewizyjne roku”. 3 czerwca 1994, po roku znajomości, poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała do USA. Do Polski wróciła w 1997 i została prowadzącą magazynu Wizjer TVN. Po odejściu z TVN, zajęła się wychowywaniem swoich dwóch córek.
Od września 2005 roku na antenie TVN prowadzi weekendowe wydania porannego programu Dzień Dobry TVN (do czerwca 2008 była w parze z Marcinem Mellerem, od września 2008 do 3 kwietnia 2016 z Bartoszem Węglarczykiem, a od 16 kwietnia 2016 w duecie z Piotrem Kraśko[3]).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marka
Zawodowy negocjator, adwokat z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych i skomplikowanych transakcji, Interim Menedżer ds. Korporacyjnych – członek Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), Przewodniczący Komitetu Krajowej Izby Gospodarczej ds. Zabezpieczeń i Rozwiązań Korporacyjnych oraz Negocjacji, ekspert Business Centre Club ds. negocjacji, zabezpieczeń korporacyjnych oraz prawa spółek handlowych, arbiter rekomendowany Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej, członek Korpusu Polskiego Instytutu Dyrektorów. Był członkiem Komitetu Wykonawczego, Sekretarzem Generalnym oraz Dyrektorem Departamentów Prawnych spółek giełdowych, odpowiedzialnym za wielomilionowe projekty. Ekspert ds. prawa budowlanego, Niezależny Konsultant, arbiter Sądu Arbitrażowego oraz członek Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców. Partner Zarządzający firmy negocjatorskiej „EBCG Negotiators & Strategists” oraz kancelarii „Marek Kujawa i Partnerzy, Adwokaci”. Włada językiem angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.
źródło: marekkujawa.com

Dodaj komentarz