Kim Kardashian i jej mąż obchodzą 3 rocznicę ślubu


Wiedzieliście, że Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem już trzy lata? Nie da się ukryć, że ślub przyniósł Kim największą sławę. Jak wyglądała tego dnia? Kto stworzył dla niej suknię ślubną? Kto był zaproszony na ślub. Poznajcie szczegóły!
Ślub Kardashian i Westa był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w 2014 roku. Para pobrała się dokładnie 24 maja 2014 roku. Początkowo nikt nie przypuszczał, że ich romans zamieni się w coś poważniejszego. Gdy w 2013 roku Kim ogłosiła, że spodziewa się dziecka, fani celebrytki z niecierpliwością oczekiwali na ślub. Gwiazda nie zawiodła. Rok później stanęła na ślubnym kobiercu.
Zanim jednak zakochani rozpoczęli planowanie ślubu przeszli długa drogę. Kardashian i Kanye poznali się w 2004 roku. Wówczas Kim pocieszała się po rozwodzie z Damonem Thomasem, a West spotykał się z modelką Alexis Phifer. Miłość połączyła Kardashian z raperem lata później – w międzyczasie Kim wzięła ślub z Krisem Humphrisem. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało trzech miesięcy, ale na rozwód Kardashian musiała czekać prawie dwa lata.
O romansie celebrytki z Kanye po raz pierwszy zaczęto pisać w 2012 roku. Chodzili na wspólne lunche, spacery – kamery nie dawały im spokoju. Kim przyzwyczajona do życia w świetle reflektorów świetnie odnalazła się w roli dziewczyny Westa. 15 czerwca 2013 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, córeczka North West. Rok później Kardashian i Kanye stanęli na ślubnym kobiercu. W 2015 roku zostali rodzicami chłopca, Saint Westa.
24 maja 2017 roku para obchodziła 3. rocznicę ślubu. Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień? 600 gości przy 224-metrowym stole, na scenie Lana Del Rey, John Legend i sam Andrea Bocelli. Ślub Kim poprzedziły dwutygodniowe przygotowania, a także impreza, która odbyła się w Wersalu pod Paryżem. West wynajął dla swojej wybranki zabytkową karocę.
Największe wrażenie zrobiła na fanach ściana kwiatów, stworzona specjalnie na tę okazję, na tle której pozowali zakochani. Kompozycja z róż, tuberozy i peonii kosztowała prawie 100 tysięcy złotych. Suknia ślubna Kardashian to dzieło Givenchy.
Kim i Kanye świętują 3. rocznicę ślubu. Choć mają za sobą trudny okres to wciąż są ze sobą. Z okazji 3. rocznicy ślubu Kardashian i Westa przypominamy jak wyglądał ten wyjątkowy dzień pary!
kardashian-west-slub
źródło: gala.pl
Biografia Kanye’a
Kanye Omari West (/ˈkɑn.jeɪ/; ur. 8 czerwca 1977[1], Atlanta) – amerykański raper, wokalista i producent muzyczny.
Rozpoznawalność w przemyśle zyskał dzięki dokonaniom producenckim w wytwórni Roc-A-Fella Records; rozgłos przyniósł mu w szczególności wkład w album The Blueprint Jaya Z. Początkowo jego styl produkcji utworów polegał na zapożyczaniu sampli wokalnych z piosenek soulowych, a następnie łączeniu ich z jego własnymi kompozycjami instrumentalnymi. W kolejnych latach West poszerzał swoją paletę muzyczną, czerpiąc inspirację z R&B lat 70., barokowego popu, trip hopu, rocka stadionowego, folku, synth popu, a także muzyki alternatywnej, elektronicznej i klasycznej[2].
Debiutancki album Westa, The College Dropout, miał premierę w 2004 roku. Rok później ukazała się jego druga płyta – Late Registration. Kolejne wydawnictwa studyjne Kanye objęły: Graduation (2007), 808s & Heartbreak (2008) oraz My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010). W sierpniu 2011 roku miała miejsce premiera Watch the Throne, pierwszego albumu kolaboracyjnego w twórczości Kanye, nagranego w duecie z Jayem Z. Wszystkie albumy Westa spotkały się z pozytywnymi ocenami krytyków; każdy z nich uzyskał ponadto status co najmniej platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Kim
Kim Kardashian West[1][2] (ur. 21 października 1980[3]) – amerykańska celebrytka, modelka, aktorka i bizneswoman. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym występowała wraz ze swoją rodziną, a także jego spin-offów, w postaci między innymi Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku. Kardashian sygnowała swoim nazwiskiem kilka zapachów, wystąpiła gościnnie w szeregu programów telewizyjnych, była uczestniczką Dancing with the Stars, wystąpiła w filmach Totalny kataklizm oraz Deep in the Valley, a także, wraz ze swoimi siostrami Kourtney i Khloé, opublikowała autobiografię Kardashian Konfidential[4].
W okresie od stycznia do grudnia 2010 roku zarobki Kardashian oszacowano na kwotę około 6 milionów dolarów – najwięcej spośród wszystkich gwiazd reality show z Hollywood[5]. W 2012 roku magazyn Forbes umieścił ją na 7. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym zarobkiem w wysokości 18 milionów dolarów[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz