Kim jest partner Deynn, Daniel Majewski?


Deynn i jej partner Daniel Majewski to aktualnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kim jest Majewski, czyli chłopak budzącej ogromne kontrowersje w sieci Marity Surmy? Sprawdź, co wiemy na temat trenera, którego życie na Instagramie śledzi już ponad pół miliona użytkowników serwisu.

Kim jest Daniel, czyli chłopak Deynn? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, które trafiają w internecie na kolejne sensacyjne nagłówki na temat tej niezwykle popularnej na Instagramie i YouTube pary blogerów i trenerów fitness. Szybki rzut oka na profile w mediach społecznościowych, w których można go znaleźć pod nazwą Majewski Trenuje, pozwala stwierdzić, że 23-latek jest chodzącą reklamą oferowanych przez siebie planów treningowych i dietetycznych. Pomimo wielu sukcesów wciąż jednak spotyka się z olbrzymią fala hejtu. Dlaczego? Partner Surmy, podobnie z resztą jak jego znana dziewczyna, słynie nie tylko z imponująco wyrzeźbionego na siłowni ciała, ale także z dosadnych wypowiedzi, którymi ma w zwyczaju opatrywać swoje liczne posty w mediach społecznościowych. To właśnie słowa Daniela kierowane do fanów oraz dzielenie się bardzo intymnymi szczegółami ze swojego życia osobistego są najczęściej przyczyną krytyki, której nie szczędzą mu złośliwi internauci i portale plotkarskie.

Majewski na co dzień zajmuje się nie tylko treningami. Chłopak Deynn aktualnie sprawdza się także w roli wykładowcy w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Marita i jej partner Majewski biorą też ostatnio czynny udział w promocji swojej pierwszej książki pt. „Trening życia”, która 13 września 2017 trafia na półki księgarni w całej Polsce. Młody trener sam jednak przyznaje, że nie zawsze był tak zmotywowany jak teraz.

Daniel otwarcie przyznaje, że pewnego dnia zwyczajnie zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i wbrew oczekiwaniom rodziny w pełni poświęcić się swojej nowej pasji. Wygląda na to, że udało mu się osiągnąć cel. Czy to się komuś podoba czy nie, Majewski i jego dziewczyna Deynn to obecnie guru setek tysięcy polskich nastolatków i jedni z najpopularniejszych propagatorów zdrowego stylu życia w Polsce.

Obserwujecie ich zwariowane poczynania w sieci?

Kilka słów o Surmie
Deynn to księżniczka polskiego Instagrama i królowa Snapchata. Na Instagramie Deynn ma ponad milion (!) fanów, a na Snapchacie jest jedną z najczęściej obserwowanych osób publicznych w Polsce. Twarz Deynn na okładce miesięcznika „Joy” sprawiła, że prawie cały nakład wydania został wyprzedany w przeciągu kilku dni i przyszykowano dodruk. Zapowiedziana na wrzesień książka blogerki, zaledwie w ciągu godziny wskoczyła na 1. miejsce rankingu Empik Top100 najlepiej sprzedających się pozycji w tym roku! A jest dostępna dopiero w przedsprzedaży.

Deynn, a dokładniej Marita Sürma, ma 25 lat i pochodzi ze Świdwina, ale w wieku 19 lat zamieszkała w Poznaniu. Edukację przerwała po gimnazjum, a już pracując, ukończyła liceum dla dorosłych. Wtedy właśnie założyła modowego bloga, który stopniowo zyskiwał popularność. Jednak moda okazała się nie być jej największa pasją. Otóż w pewnym momencie swojego życia Marita postanowiła poprawić sylwetkę i kupiła karnet na siłownię. Tam poznała swojego narzeczonego, trenera Daniela Majewskiego. Razem prowadzą kanał na YouTubie Deynn&Majewski oraz bloga, na którym pokazują codzienny, aktywny tryb życia i doradzają swoim obserwatorom w kwestii fitnessu.
źródło: gala.pl oraz instagram.com

Na zdjęciu poniżej para u Kuby Wojewódzkiego

Kilka słów z Wikipedii o fitnessie

Fitness – rodzaj gimnastyki rekreacyjnej. Początki fitnessu łączyć należy z wynalezieniem i rozpowszechnieniem podstawowej formy gimnastyki rekreacyjnej jaką był aerobik. Kolebką aerobiku są Stany Zjednoczone. Za wynalazcę tej formy ćwiczeń uznawany jest dr Kenneth Cooper, który w latach 70. był lekarzem w Narodowej Agencji Aeronautyki USA (NASA). Opracowywał on programy kondycyjne dla amerykańskich kosmonautów. Przeprowadził liczne badania na wielu tysiącach osób, które pozwoliły mu na stworzenie założeń aerobiku.

Kilka słów z Wikipedii o blogerkach modowych

Szafiarki – społeczność internetowa, skupiająca przede wszystkim kobiety, prezentujące w internecie swój styl ubierania się poprzez publikację na blogach i portalach internetowych swoich zdjęć w różnych zestawach ubrań[1].

W 2007 roku powstał pierwszy polski blog tego typu – Szafa Sztywniary, na którym po raz pierwszy pojawiła się nazwa „szafiarki”. W 2009 roku podobnych blogów było ponad 200, a ich liczba ciągle rośnie[3]. W grudniu 2011 r. zanotowano ponad 700 aktywnych blogów szafiarskich[4]. Na fali popularności szafiarstwa i mody ulicznej (street fashion) wyrosło wiele forów i portali internetowych opartych na formule prezentowania swoich zestawów kreacji przez zarejestrowane użytkowniczki.

Kilka słów z Wikipedii o Instagramie

Instagram – fotograficzny serwis społecznościowy hostingu zdjęć, połączony z aplikacją o tej samej nazwie (dostępną na systemy operacyjne Windows Phone, iOS i Android)[2], który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych[3]. Charakterystyczną cechą aplikacji był nadawany zdjęciom kwadratowy kształt, podobnie jak w aparatch fotograficznych marki Kodak serii Instamatic, aparatach do fotografii błyskawicznej firmy Polaroid oraz w średnioformatowych aparatach formatu 6×6 w przeciwieństwie do proporcji obrazu 4:3, który jest wykorzystywany przez większość aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych dysponujących funkcją foto. 27 sierpnia 2015 roku udostępniono możliwość umieszczania zdjęć i filmów w innych formatach obrazu[4].

Kilka słów z Wikipedii o Snapchacie

Snapchat – aplikacja mobilna służąca do wysyłania filmów i zdjęć, które można oglądać przez maksymalnie 10 sekund[1], dostępna na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS[2]. W pierwszym kwartale 2017 roku liczba użytkowników korzystających codziennie z aplikacji wynosiła ponad 166 mln osób na całym świecie[3]. Każdego dnia użytkownicy wysyłają ponad 3 miliardy „snapów” i spędzają w aplikacji średnio 30 minut[3]. Z aplikacji korzystają głównie osoby w wieku 18-24 lat[4].

Kilka słów z Wikipedii o YouTube

YouTube – serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Prezesem od 2014 roku jest Susan Wojcicki.

Serwis używa technologii HTML5 i FLV do wyświetlania filmów zamieszczonych przez użytkowników (tzw. user-generated content), takich jak zwiastuny filmowe lub telewizyjne, teledyski, jak i dzieła amatorskie: wideoblogi i krótkie własne filmy. Większość materiałów została załadowana na YouTube przez prywatne osoby, ale wiele przedsiębiorstw (na przykład Columbia Broadcasting System, BBC, Universal Music Group, Polska Agencja Prasowa, Grupa TVN, CD Projekt), różne instytucje i organizacje oferują część swoich materiałów przez YouTube jako część programu partnerskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 152 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *