Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel rozstali się?


marcinkiewicz-olchowiczNa warszawskich salonach pojawiła się sensacyjna plotka, która podobno wyszła z ust… Romana Giertycha.

O tym, że politycy uwielbiają plotkować, wiadomo od dawna. Ostatnio dał temu wyraz były wicepremier w rządzie PiS.
Cytowany przez „Fakt” tygodnik „W Sieci” podał, że „Kazimierz Marcinkiewicz rzucił Isabel i wrócił do żony”. Co ciekawe, pismo powołuje się na opowieści rozpowszechniane przez Romana Giertycha na jednym z przyjęć.
Czy jest w tym choć ziarnko prawdy? Tabloid postanowił sprawdzić informację u źródła i zadzwonił do Kazimierza. Ten jednak nie chciał puścić pary z ust.

„Życzę miłego dnia” – powiedział i rozłączył się.

Przypomnijmy, że były premier, który podkreślał w wielu wywiadach, że „rodzina jest najważniejsza”, stał się bohaterem prasy bulwarowej po tym, jak rzucił żonę Marię dla młodej wówczas Isabel z Brwinowa po 28 latach małżeństwa.

„To nasza osobista tragedia. Żona pewne rzeczy czuje. To trwało od pewnego czasu. Wiedziałam o tym. Muszę dać sobie radę sama” – mówiła kobieta w 2009 roku.

Obecnie Kazimierz i jego druga żona mieszkają od kilku tygodni w Warszawie.
Na początku roku były polityk stracił pracę w londyńskim banku Goldman Sachs, z którym związany był od pięciu lat, i zmuszony był wrócić do Polski, gdzie zajął się biznesem doradczym.
Isabel z kolei wsiąknęła w branżę kosmetyczną, co w TVN zaakcentowała nową fryzurą.
źródło: pomponik.pl
Tagi: [semantic_tags]

Czy Wam byłoby szkoda gdyby to było prawdą, że się rozeszli?

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *