Kate Moss i Nikolai Von Bismarck są razem


Moss i BismarckW lipcu zeszłego roku pojawiła się informacja, że Kate Moss i Jamie Hince rozwodzą się po czterech latach małżeństwa. Muzyk szybko znalazł sobie nową dziewczynę, czego chyba Moss nie zniosła najlepiej, bo znów podejrzewano ją o wciąganie kokainy…
Teraz 42-letnia modelka ma nowego chłopaka, młodszego o 14 lat… hrabię Nikolaia Von Bismarcka. Tabloidy na Wyspach już raz wróżyły im rozstanie, jednak wygląda na to, że wciąż są razem.
źródło: pudelek.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Kate
Katherine Ann Moss (ur. 16 stycznia 1974 w Londynie, Anglia[1]) – brytyjska modelka.
Kariera
W świat modelek została wprowadzona przez Sarę Ducas ze „Storm Agency” w 1988, która zwróciła uwagę na Moss na lotnisku JFK w Nowym Jorku (Kate wracała wraz z rodzicami z Wysp Bahama). Miała wtedy 14 lat. Jej rodzice rozwiedli się w 1989. Jej twarz zaczęła ukazywać się na najbardziej prestiżowych okładkach, m.in. brytyjskiego The Face, czy amerykańskiego Vogue. Zdobiła również publikacje wydawnictwa Harper Collin’s. Jednak do rangi topmodelki wyniósł ją Calvin Klein (została „twarzą” Calvina Kleina). To dzięki tej firmie zaczęła otrzymywać coraz to atrakcyjniejsze propozycje pracy. Pracowała dla takich firm jak Dolce & Gabbana, Gianni Versace, L’Oréal, Yves Saint Laurent. Moss spróbowała też swoich sił na ekranie, debiutując w filmie dokumentalnym Models Close-Up, a potem w serialu komediowym French and Saunders. Wydała też swoją autobiografię zatytułowaną Historia Kate Moss.
Kate była związana z Johnny Deppem, z którym spotykała się w latach 1994–1998. W czasie trwania tego związku Moss miała problemy z narkotykami, co spowodowało jej długotrwały pobyt w klinice odwykowej. W 2000 jej majątek był szacowany na 26,3 milionów dolarów. Jako modelka zarabiała 10 000 dolarów za jeden dzień pracy. Kontrakt z firmą Calvina Kleina za 100 dni pracy opiewał na sumę 4 milionów dolarów.
W 2005 brytyjski dziennik „Daily Mirror” ujawnił przypadki zażywania przez Kate Moss kokainy. Spowodowało to zerwanie kontraktów przez największe domy mody, a Moss zyskała miano „najbardziej awanturniczej modelki w historii ostatnich lat” (The Daily Mirror Magazine). Moss udało się jednak odzyskać większość kontraktów. W 2006 wystąpiła w nasyconej erotyzmem reklamie bielizny Agent Provocateur, którą wyreżyserował Mike Figgis (twórca Zostawić Las Vegas). Reklama została ocenzurowana przez telewizje w USA (można ją obejrzeć na oficjalnej stronie tej firmy w formie czterech snów modelki: Cienie, Skala, Ekshibicjonizm i Narcyzm). Moss zarzucano anoreksję.
Obecnie zaangażowana jest w reklamę najnowszej kolekcji perfum Coco Chanel Mademoiselle. Powstała również linia perfum firmowana jej własnym nazwiskiem. Moss posiada kilka apartamentów we Francji i Anglii oraz dom rodzinny w Nowym Jorku. Aktualnie projektuje ubrania dla sieciówki Topshop oraz torebki dla firmy Longchamp. Wydała również swoje perfumy.
W roku 2013 zdjęcia modelki zamieścił amerykański Playboy z okazji 60 lat istnienia magazynu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz