Kate Moss i Jake Curtis są razem?


Moss i CurtisWygląda na to że, Kate Moss (42 l.) gustuje w coraz młodszych mężczyznach…
O tym, że małżeństwo modelki z muzykiem Jamiem Hincem (47 l.) jest już przeszłością, wiadomo od dawna. Para wprawdzie nadal się nie rozwiodła, jednak Moss zdążyła w międzyczasie znaleźć sobie nowego chłopaka.
Celebrytka w ubiegłym roku zakochała się do szaleństwa w synu swojej koleżanki, młodszym od siebie o 13 lat fotografie Nikolai’u von Bismarcku.
Jak się jednak okazuje, ta miłość to już przeszłość. Kate Moss nie jest jednak singielką… Choć trudno w to uwierzyć, modelka spotyka się obecnie z… 18-latkiem!
Tak przynajmniej donoszą brytyjskie media. Szczęśliwy wybranek to Jake Curtis, syn reżysera Richarda Curtisa. Plotki o ich rzekomym romansie zapewne jeszcze długo nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie czułości w samochodzie, którymi mieli się obdarzać.
Ciekawe, co na to 14-letnia córka Kate Moss…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Kate
Katherine Ann Moss (ur. 16 stycznia 1974 w Londynie, Anglia[1]) – brytyjska modelka.
Kariera
W świat modelek została wprowadzona przez Sarę Ducas ze „Storm Agency” w 1988, która zwróciła uwagę na Moss na lotnisku JFK w Nowym Jorku (Kate wracała wraz z rodzicami z Wysp Bahama). Miała wtedy 14 lat. Jej rodzice rozwiedli się w 1989. Jej twarz zaczęła ukazywać się na najbardziej prestiżowych okładkach, m.in. brytyjskiego The Face, czy amerykańskiego Vogue. Zdobiła również publikacje wydawnictwa Harper Collin’s. Jednak do rangi topmodelki wyniósł ją Calvin Klein (została „twarzą” Calvina Kleina). To dzięki tej firmie zaczęła otrzymywać coraz to atrakcyjniejsze propozycje pracy. Pracowała dla takich firm jak Dolce & Gabbana, Gianni Versace, L’Oréal, Yves Saint Laurent. Moss spróbowała też swoich sił na ekranie, debiutując w filmie dokumentalnym Models Close-Up, a potem w serialu komediowym French and Saunders. Wydała też swoją autobiografię zatytułowaną Historia Kate Moss.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz