Kate Beckinsale i Pete Davidson są parą


Aktorka Kate Beckinsale (45 l.), znana z takich filmów jak „Underworld” czy „Pearl Harbor”, przyłapana została z byłym facetem Ariany Grande, 25-letnim Petem Davidsonem. Plotki o tym, że mają romans wybuchły w styczniu. Para imprezowała razem na Netflix’s Golden Globes afterparty.

Teraz aktorka i jej nowy facet sfotografowani została tuż po występie Pete’a w Los Angeles, gdy tylnymi drzwiami opuszczali lokal.

Przypomnijmy, że Beckinsale ma na swoim koncie ośmioletni związek z aktorem Michaelem Sheenem.

W 1999 roku urodziła się ich córka Lily. Związek jednak rozpadł się – Kate związała się i wyszła za mąż za poznanego na planie filmu „Underworld” reżysera Lena Wisemana. Małżeństwo nie przetrwało.

W 2015 doszło do separacji, małżonkowie rozstali się w 2016 roku.

Davidson zaręczony był z Arianą Grande.


źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Peterze

Peter Davidson (ur. 16 listopada 1993 r.) [1] jest amerykańskim aktorem i komikiem. Jest członkiem obsady w Saturday Night Live. Davidson pojawił się także w serialach MTV Guy Code, Wild ‘n Out i Failosophy. [2] [3] Występował na programach komediowych na House Party Adama Devine’a, Jimmy Kimmel Live !, i Comedy Underground z Davem Attellem, a także gościnnie w Brooklyn Nine-Nine. [4]

Davidson urodził się 16 listopada 1993 r. na Staten Island w Nowym Jorku, syn Amy (z domu Waters) i Scotta Davidson. [1] [5] Davidson ma pochodzenie żydowskie, niemieckie, irlandzkie, szkockie, angielskie i włoskie. [6] [7] Ma młodszą siostrę o imieniu Casey. [8] Jego ojciec był strażakiem z Nowego Jorku, który zginął podczas służby w ataku z 11 września; [9] [10] Ostatni raz widziano go na schodach Marriott World Trade Center. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Kate

Kathrin Romany Beckinsale-Loe, znana jako Kate Beckinsale (ur. 26 lipca 1973 w Londynie) – brytyjska aktorka, znana m.in. z filmów Pearl Harbor (2001), Van Helsing (2004) czy Underworld (2003).

Beckinsale urodziła się jako córka angielskiego komika, Richarda Beckinsale’a i Judy Loe, prezenterki BBC i aktorki. Dziadek Beckinsale pochodził z Birmy[1]. W 1979 roku jej ojciec zmarł na zawał serca. Młoda Kate nie mogła poradzić sobie z nową życiową sytuacją (m.in. było to ponowne małżeństwo jej matki). Skutkiem tego była anoreksja. Beckinsale uważa, że jej główną przyczyną był brak pewności siebie, rozbicie wewnętrzne i stres jaki przeżywała w szkole.

Uczyła się w Godolphin and Latymer School. Jako nastolatka dwukrotnie wygrała konkurs literacki organizowany przez sieć księgarni W.H. Smith (pierwszy za trzy opowiadania, drugi za wiersz). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 74 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *