Kate Beckinsale i Goody Grace są razem?


Aktorka ma za sobą trwające dwanaście lat małżeństwo z reżyserem Lenem Wisemanem (47 l.). Mężczyzna pomagał jej wychowywać córkę z poprzedniego związku, która dziś ma 21 lat.

Po rozwodzie Kate Beckinsale próbowała ułożyć sobie życie m.in. u boku byłego chłopaka Ariany Grande, Pete Davidsona (25 l.), który obecnie spotyka się z córką Cindy Crawford, Kaią Gerber (18 l.).

Ich związek, tak jak obstawiało wielu, nie przetrwał jednak zbyt długo.

Okazuje się jednak, że aktorka nadal gustuje w sporo młodszych od siebie mężczyznach. Obecnie jest związana bowiem z 22-letnim muzykiem znanym jako Goody Grace.

Oboje zostali ostatnio przyłapani na spacerze, podczas którego trzymali się za ręce. Nie ma więc wątpliwości, że są parą kochanków.


źródło: Pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kate

Kate Beckinsale, Kathrin Romany Beckinsale-Loe (ur. 26 lipca 1973 w Londynie) – brytyjska aktorka, znana m.in. z filmów Pearl Harbor (2001), Van Helsing (2004) czy Underworld (2003).

Kate Beckinsale urodziła się jako córka angielskiego komika, Richarda Beckinsale’a i Judy Loe, prezenterki BBC i aktorki. Dziadek Beckinsale pochodził z Birmy[1]. W 1979 roku jej ojciec zmarł. Młoda Kate nie mogła poradzić sobie z nową życiową sytuacją (m.in. było to ponowne małżeństwo jej matki). Skutkiem tego była anoreksja. Beckinsale uważa, że jej główną przyczyną był brak pewności siebie, rozbicie wewnętrzne i stres jaki przeżywała w szkole.

Uczyła się w Godolphin and Latymer School. Jako nastolatka dwukrotnie wygrała konkurs literacki organizowany przez sieć księgarni W.H. Smith (pierwszy za trzy opowiadania, drugi za wiersz). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Goodym

Goody Grace (ur. 19 czerwca 1997 r) to kanadyjski piosenkarz i raper z Manitoby. Jest dobrym przyjacielem Jessego Rutherforda. Czytaj więcej
źródło: the-neighbourhood.fandom.com

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *